Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vegyem rá, hogy ismét...

Hogy vegyem rá, hogy ismét egyen rendesen? Kb. két hete nem eszik a 17 hós gyermekem főtt ételt. Csak kent kenyér és péksüti, gyümölcs, keksz, amiket elfogad.

Figyelt kérdés
Néha napján egy-egy üveg bébiétel, de abból is csak egy féle. Eddig tökéletesen evett, sőt, levest+másodikat is körülbelül 1 éves korától. Besokallt? A foga épp nem jön, de már kinn van 4 őrlője is. Mióta azok kijöttek, nem eszik rendesen. Összefügghet? Volt már valakinek ilyen? Az első gyerkőcöm is sztrájkolt néha, no de nem két hétig...:)
2011. márc. 28. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az én fiamnál is ez a helyzet egy ideje,teljesen megváltozott az ízlése,így visszagondolva talán azóta mióta beteg volt.December óta havonta beleesett valami járványba,a hányásos hasmenéses volt a legdurvább,akkor semmit nemevett meg,csak a kukit pár nap múlva.Azóta nemeszi meg azokat amiket addig szeretett,viszont a keksz és társai jöhetnek!Tehát én a betegségre vezetem vissza,de már a fogára is gondoltam,a hátsó négy hiányzik.
2011. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet valami baja ettől? Jó, hogy nem vagyok egyedül ezzel a gonddal. :) Köszi, hogy írtál.
2011. márc. 30. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemhinném hogy lenne ebből nagyobb baja!Nekem a védőnő mondta hogy próbálgassam mindíg a főtt ételt adni egyszer úgyis elfogja fogadni valamelyiket.Ma pl zöldbabfőzeléket csináltam amit elvileg szeret a fiam,de ma hozzásem nyúlt így kénytelen voltam üveges kaját adni neki(sonkás tészta) mivel nemkészültem B verzióval.Nagy meglepetésemre jóízűen megette!Remélem énis hogy minél hamarabb rendeződik ez a helyzet!
2011. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!