Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DANONE gyümölcsös joghurtot...

DANONE gyümölcsös joghurtot adhatok 8 hónapos babámnak? Mert hallottam hogy még csak baba joghurtot ehet. Ti adtok már?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A danone joghurtokat inkább felejtsd el. Tele van mindenféle mű cuccal. Sokan mondják, hogy inkább natúr joghurtot gyümivel. Ez is jó megoldás, de nálunk mivel kisfiam nem fogadta el, ezért kerestem jófajta gyümis joghurtot. Zott szívecske és Jogobella, illetve Lidlben kapható Milbona, amit én veszek. Ezekben csak gyümölcs van, joghurt, meg glükóz-fruktóz szirup, és nincs tele E betűvel, mint a Danone.
2011. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a baba joghurtról meg én nem hallottam...


A személyes véleményem az hogy ehet savanyitott tejterméket mint a joghurt is! de!

Danone: nincs benne látványosan gyümölcs és a tartalmát is érdemes elolvasni csak pár százaléknyi gyümölcsöt tartalmaz.Viszont cukor van benne..


Én olyat adtam amit a kimérős tejeseknél lehet kapni natur joghurtot abba kevertem idénygyümölcsöt - most lehet banánt és fagyasztott kiengedett bármit megy, szilva,

2011. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is DM-es baba joghurtot adok, csak mára elfogyott mind és tejpép sincs, egy db danone banános joghurtot kivéve és nem tudom mit adjak neki reggelire!
2011. jan. 14. 07:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

jó minöségü májast és reszelt sajtot inkább reggelire a joghurt ált. tizórai és uzsonna szokott lenni mert nem túl tápláló.


a sparban kapható nöll joghurt is csak gyümi és joghurt nagyon finom!

2011. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs itthon semmi, a bolt messze van. Akkor lehet Kecskeméti gesztenyéset kap...
2011. jan. 14. 07:38
 6/9 anonim ***** válasza:
én még a 16 hónaposomnak sem adok,én sem eszek danone gyümölcsöst,max, kekszest eszek néha.Tele van nem babáknak való dolgokkal.adj neki natúr joghurtot gyümölccsel,ha nem eszi meg,akkor meg keress olyan joghurtot,amiben kevesebb az adalékanyag,és több a gyümölcs.
2011. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
már magamnak sem veszek Danone-t, mióta elolvastam a tartalmát. én is, később a lányom is natúr joghurt+saját lekvárt fog kapni. Nekem a doktornő azt tanácsolta, hogy 9-10 hósan adjak csak sajtot, joghurtot a babámnak, úgyhogy én azt kivárom.
2011. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ehet sima joghurtot is, nem csak babának valót, de én nem adnék neki cukrosat, ráérsz még "elrontani" a fogait és az ízlését.

A Danone-ról meg nekem is az a véleményem, amit már előttem jó páran leírtak, hogy egy mű sz@r, szégyen és gyalázat, hogy úgy reklámozzák, mintha az lenne a világon a legegészségesebb dolog!

Mi Jogobella joghurtot szoktunk enni, bár az is cukrozott, de legalább nincs tele mesterséges adalékanyagokkal és szemmel látható a gyümölcs tartalma.

2011. jan. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja amúgy a nagy fiamnak 1,5-2 éves koráig bio natúr joghurtot és túrót friss gyümölccsel kevertem össze, úgy falta, hogy öröm volt nézni :)

Sajnos a kicsi tejérzékeny, így ő nem kaphat ilyeneket, de neki így csinálnám, ha lehetne.

2011. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!