Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy szopizás után mennyi...

Egy szopizás után mennyi idővel adjátok a babának a gyümölcsös bébiételt? 5 hónapos baba.

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
előtte!!szopi után már nem lesz éhes főleg nem az új dolgokra...egy etetés előtt add, délelőtt...s utána max kínáld meg még cicivel
2009. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolom 10 óraira szeretnéd adni neki... az én fiam olyan 2.5 -3órával később beverte az egész üveggel
2009. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy szopit akarsz idővel kiváltani, vagy hozzátáplálni szeretnél, és maradna a tejci főételként. Nálunk (6 hós), 15-20 percet szopizik, utána 30-40 perc múlva adom a kaját (addig frissen el is tudom készíteni). Először azt hittem nem fog enni...hajajaj, de még hogy nyakalta!! Való igaz, ha szopi előtt adod, akkor valószínúleg többet fog enni. De ha már nagyon éhes, nem biztos hogy lesz kedve kóstolgatni az új ízeket. Szerintem eleinte add neki szopi után, s ami bevált, azt add előtte. De a babád úgyis megmutatja az "iramot".
2009. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én kincsem 5 hónapos. Most olyan 3-4 óránként szopizik. Eddig úgy adtam neki,hogy 1-2 óra felé. Szopizik és rá egy órára adom neki a gyümit. Ha rögtön szopi előtt, v. után adom neki akkor nem fogja átcsapni a hasát? Gyümölcsre tejet?
2009. febr. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!