Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szereti a baba a cumit,...

Nem szereti a baba a cumit, miért köpi ki?

Figyelt kérdés

Halihó Sziasztok anyukák!


Van egy 3 hónapos kislányunk és egyáltalán nem szeret cumizni kiköpi nincs valami tippetek hogyan kéne rászoktatni? Próbáltunk már egy kis anyatejet is rárakni de semmi.. max kettő cummogás és már kinnt is van a cumi. Megpróbáltunk már több fajta cumit is de mindhiába..


2011. jan. 14. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Dehát minek akarjátok rászoktatni? :O Ez érthetetlen számomra
2011. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

MINEK ????

Hogy függő legyen mármost ???

2011. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
már most ..
2011. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azért szeretnénk rászoktatni mert nagyon nyűgös mostanába és ha cicit kap megnyugszik nade mikor már dől ki belőle a tej ő akkor is azért sikongat hogy legyen valami a szájába és ha a cici a szájában van mintha extázisba esne a kis hercegnőm.. na hát röviden ezért :o)
2011. jan. 14. 20:05
 5/19 anonim ***** válasza:
33%

Lehet, hogy nem azért köpi ki, mert nem szereti hanem mert nem tudja, hogy hogyan kéne szopiznia és kiesik a szájából.

De ha azért mert nem szereti és nektek így kényelmes... nem tudom te mit szólnál hozzá ha valaki állandóan valami vackot akarna a szádba tömködni amire nem vagy kíváncsi...

Gratulálok...

2011. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
az én lányom csak a játszó cumit vagy cseresznye cumi,ki hogy ismeri,fogadja el.semmi mást.ezek a cumik 6 hónapos korig vannak az én lányom 11 hónapos,de mint írtam semmi más nem kell neki,kiköpi.próbáld meg azt,és azt a fajtát vedd aminek a legkisebb a cumija.nem nagy befektetés próba szinten mert gyógyszertárba 250 ft.
2011. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát igen erőltetni nem szabad az biztos.. max 5* 6* próbáltuk.. csakhát reménykedtem hogy valami bíztatót kapok mint pl. persze egy kis pöti danont rakj rá vagy használjátok ezt és ezt a fajta cumit mert szeretik a babák na meg ilyenek.. de kezdek kiábrándulni :o(
2011. jan. 14. 20:12
 8/19 anonim ***** válasza:
20:09 vagyok.ne is foglalkozz velük,ha te úgy látod ez jó lenne a babádnak,amúgy a felvetésedet nem találom rossznak,akkor próbáld meg.lehet az a baj hogy nem találtátok meg a neki valót eddig.amúgy mennyi idős?olyan sokan cumi ellenesek én is dugdoztam a szájába mert ő pl az újját szopta.akkor inkább a cumit mint az ujját szívja.és már csak alváshoz kell neki,amint elalszik kiköpi.tehát nem feltétlen hogy függő lesz és nem fogod tudni elvenni tőle.
2011. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Barátnőmék kislánya is így volt. Idővel megtanulta.

Türelem, türelem... :)

2011. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

3 hónapos a picy


íme a 3 cumi: esetleg nem a jobb oldali a cseresznyecumi?


kepfeltoltes.hu/view/110114/F_nyk_p0452_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2011. jan. 14. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!