Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napirend kérdés. Az is napiren...

Napirend kérdés. Az is napirend, ha mi nimum a fürcsi, és az est elalvás kb ugyanabban az idöben történik?

Figyelt kérdés
mert most 1 éves a fiam,hát napközben mindig minden másképp van,általába reggel megissza a tápit,reggeli,aztán kimegyünk,de ez idöfüggö,sokszor nem megyünk.ja van hogy tizorai után alszik,van hogy nem,szoval nálunk az alvás se mindig van egyformán.vannak napok amikor 2 szer alszik,van hogy 1 szer.ezzel én most mit csináljak?én probálom az ö igényeit figyelni.de igy nappal nincs napirendünk?hogy csináljam?
2011. jan. 15. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Egész pici korában volt így,hogy csak a fürdés és az esti elalvás volt ugyanabban az időpontban.A séta és egyéb dolgok változóak lehetnek,ezek időfüggőek valóban,de legalább abban kellene döntést hozni,hogy egyszer v kétszer alszik e.1 éves korban általában már csak egyszer alszanak a gyerekek.Ha kétszer alszik,nincs gond az esti elalvásnál?Amúgy nem okoz feszültséget,hogy változóan telnek a nappalok?Mert ha nem,akkor nincs gond..
2011. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát egy kicsit okoz feszültséget.a nappali alvásunkat is nagyban meghatározzák az éjszakák,ha épp fogacskák miatt,nem jok az éjszakák,azaz nem alszik,akkor kénytelen vagyok nappal 2 szer altatni.de jobb lenne,ha már beállna a rend.valoszinüleg idö kell neki az áttáláshoz is,nemtudom.
2011. jan. 15. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában a nappali 2 alvásról 1-re való átálláskor átmenetileg 1-2 hétig előfordul, hogy hol 1x, hol 2x alszanak napközben. De ez nem tart hónapokig, majd szépen beáll az 1x-i alvásra. Ha egyébként nem túl nyűgös a gyerkőc, akkor nincs gond.
2011. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!