Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felborult napirend mikor áll...

Felborult napirend mikor áll helyre 15 hónaposnál?

Figyelt kérdés

Midnen jól működött, reggel 7,30 körül kelt a babám, délben ebéd aztán alvás 1-1,5 órát. Este 20,30-21 körül aludt. aztán megkapta az oltását, egy hétig lázban fetrengett, lebetegedett, hasmenése volt meg kiütése. éjszaka sokat kelt, sírt, vagy csak forgolódott önkívületben. Így reggel tovább aludt, és csúszott minden 1-1,5 órával. Tegnap óta már jól van (bár tudom még nem sok idő) de este sem ment időben a lefekvés, ma reggel megint késve kelt, késve eszik, nem alszik.


Mikor állt nektek vissza a megszokott rend?


2011. nov. 21. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha következetesen tartod magad a megszokotthoz akkor kb 3-4nap
2011. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de ha nem akar aludni és este kilenckor még kiakar menni a szobából mert ha nem akkor ordít az ajtóban? olyankor mit tegyek? vagy keltsem fel reggel 7,30 körülmint mikor kelni szokott?


az a gond hogy járunk kezelésekre és emiatt akkor kelteni kellesz őt, és az nem túl jó.

2011. nov. 21. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, nem este kell korán ágyba rakni hanem reggel időben felkelteni és akkor elfárad estig :) így ezerszer könnyebb mint reménytelenül altatni 1-1,5 órán keresztül. nálunk ez nem is idő, amikor reggel felkeltem akkor már vissza is állt minden
2011. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor javaslod keltsem fel. holnap úgyis menni kell kezelésre és fél nyolckor kelnie kel az etetés miatt. csak gondolom akkor gyógytorna után bealszik még dél előtt. de akkor ez lesz, keltem őt ahogy kelni szokott.

köszi :)

csak a szívem szakad meg hogy alszik és alig tudom felkelteni mert még álmos...de muszáj lesz.

2011. nov. 21. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Keltsed amikor kelnie kell és ne hagyd elaludni délelőtt, délután meg ha felébred korábban, hagyd az ágyba pihenni. Te csak csinálj mindent rendes idő szerint, pár nap és helyre áll. Kitartást!

Első voltam

2011. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!