Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS. Hogy alakítsam szerintete...

SOS. Hogy alakítsam szerintetek? -napirend

Figyelt kérdés
Kislányom 3hós lesz és tápszeres.Napi 5x eszik 130-150et 3,5-4 óránként.Éjjel eszik 1x,de úgy hogy általában ébresztem fél3körül.Ha nem ébreszteném nem indulna kb 4óra múlva 7kor a nap és akkor borulna a napirend.Viszont ez az ébresztgetés sem jó éjjel..Hogy csináljam??!!segítsetek légyszi!
2011. nov. 1. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne ébresztgesd éjjel. Akkor aludnia kell . Lehet,hogy most korábban ébredne,mint így,de lehet,hogy az egész éjszakát végigalussza. A napirendet az ő igényeinek megfelelően ki tudod majd alakítani.
2011. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem költeném éjjel, majd kialakul, hogy neki hogy jó. Nekem is 3 hónaposom van, ő kel 2-3 között enni éjszaka, így van, hogy akár 7szer is eszik. Nem bírja még ki a 4 órákat, viszont nem is eszik többet 100-110 ml-től.
2011. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne ebreszgesd hanem orulj, hogy alszik. rendes napirend majd kesobb kialakul magatol. A lenyeg, hogy legyen este egy furdes ezzel jelezd, hogy vege a napnak es alvas ido kovetkezik. Mi felnottek sem vagyunk minden nap egyformak van amikor kevesebbet eszunk, van amikor tobbet. Van amikor nagyobb az alvasigenyunk es van amikor nem. Emiatt ne aggodj. A napirend nem egy birosagi hatarozat amit kovetni kell. A babad erdekeit is figyelembe kell venni es azt is amit o szeretne nem csak ami nekunk megfelel. Ha alszik akkor fel ne koltsd. :)
2011. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem ébred magától. Ne ébreszd fel! A napirend még úgy is változik nagyon sokszor, ahogy nő a babád.
2011. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!