Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a baba hámról?

Mit gondoltok a baba hámról?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem látott volna ilyet!


[link]


2011. márc. 30. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy enélkül is megtanul járni, felesleges cucc.
2011. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy már megint egy újabb felesleges kitalálás.

Kb. annyira létszükséglet egy ilyen, mint egy elektromos kenyérvágókés, vagy elektromos citromfacsaró...


A babának semmi baja sem lesz attól a jópár földre huppanástól és szerintem az a legjobb, ha természetes módon tanul meg járni.

2011. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon felesleges cucc.

(A másik fajta viszont szerintem nem, amit akkor használnak, amikor a baba már rohan, és nem győz az anyuka utána rohanni, ill. fél, hogy egy pillanat alatt eltűnik- pl. reptér, hajó, külföldi-, idegen környezet..stb)

2011. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy baromság !
2011. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy osztrák bevásárlóközpontban láttam hasonlót, de ott az anyuka nem arra használta, hogy járni tanítsa a csemetéjét, hanem, hogy az ne rohangáljon, kószáljon el mellőle...

Most lehet, hogy kicsit h...-én fog hangzani, de úgy tűnt, mint amikor a kutyákat pórázra teszik. De funkcióját tekintve hasznos lehet (bár én használnám, pedig a kislányom most van abban a korszakban, hogy megy mindenfelé, de nem hallgat rám. Én rihangálok utána...).

2011. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rohangálok
2011. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!