Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy etessem a babámat? Már...

Hogy etessem a babámat? Már közel két hónapja kostolgatunk, de még mindig csak max.15-20 g. hamit fogad el. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Kostoltuk már az:almát,sütőtököt,répát,krumplit,meggyet,rizst,búzadarát,zabpelyhet.Ja és 7hónapos és anyatejes a babám.Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 16. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és naponta kétszer kostolunk délelött és fürdés előtt.az új Ízeket mindig délelött kapja.
2011. jan. 16. 21:21
 2/3 anonim ***** válasza:
majd ha abba hagyod a kostóltatást akkor majd enni fog többet. Amíg szopik, nem kell neki majd nagyon más, hiszen mi jobb lehet a cicinél neki :-)? Van ismerösöm, egy éves a kislánya, és a mai napig nem eszik csak szopizik. Én kb egy hétig csináltam azt, hogy főzi meg szopizás, aztán kiváltottam rögtön egy étkezést, annyi újdonság volt neki a gyümölcsökben is, hogy ő magától le is mondott a cicról :-)
2011. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányom tápszeres volt. 4 hónaposan kezdtünk kóstolni, de már jóval elmúlt 6 hónapos, mire eljutottunk a 60-80 ml-hez. Szerintem nem csinálsz semmit rosszul. Meg kell érniük a kanálra, a más ízű, állagú dolgokra. Szépen el fogja fogadni, ha kitartóan próbálkozol a korának megfelelő ételekkel. Amíg tudsz szoptatni ne aggódj ezen. De ez csak az én véleményem.
2011. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!