Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha üzleti mirelit zöldésbő...

Baj ha üzleti mirelit zöldésből csinálok levest, amiből babám is kap? 1 éves

Figyelt kérdés
Brokkoli-karfiol-répa-borso mixről van szó.
2011. szept. 29. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis, jó étvágyat nektek!
2011. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak szerintem esünk néha túlzásokba néha már?

Persze, hogy adhatsz!

2011. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy!! Semmi baja nem lesz. Csak nyugodtan.
2011. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak szerinted,szerintem is tulzásokba esünk:-) Igazából azt tudtam hogy adhatok,a kérdést inkább ugy kellett volna feltennem,hogy az is olyan vitamindus,mint a friss zöldség? Nem "értéketlenedik" el a zöldség a fagyasztástól?
2011. szept. 29. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb annyira, mint ha te fagyasztanád le. Valóban jobb a friss zöldség de nem lehet egész évben frissen hozzájutni. Annyit meg nem veszít az értékéből.
2011. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a mirelit zöldségek sokkal frissebbek, amint amit a boltok polcáról emelsz le, mert a minőségi fagyasztott zöldséget a leszedést követően 3-4 órán belül fagyasztják, így szinte alig veszít vitamintartalmából.

A bolti zöldség sajnos a legkevesebb esetben mondható frissnek.

2011. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!