Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kislányom cicije...

16 hónapos kislányom cicije duzzadtabb, és egy csomót érzek benne, mitől lehet ez? Lent részletesen..

Figyelt kérdés

Már régebben felfigyeltem rá, említettem is a doktornőnek, azt mondta ez természetes!

Kislányos anyukák, nálatok volt/van ilyen?

Nem nőtt a csomó, sem a nagysága!

Csak furcsállom.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jan. 16. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Furcsa, szerintem szólnod kéne megint a dokinak, hogy aggódsz és legalább világosítson fel, hogy mi lehet ez.

Mert lehet hormonprobléma is amit azért egy ilyen kicsikénél jobb mielőbb orvosolni.

2011. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen volt az én kislányomnak is.Szopik még?Vagy anyatejes volt?Ha igen akkor a hormonok,elfog mulni.Kislányom 21hónapos már nem észlelhető.A doktornő azt mondta ha nem nől nem kell vele foglalkozni,sok kislánynak van.
2011. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szopizott,de nem sokáig.

Remélem nálunk is elmúlik,.

Nekünk is azt mondta doktornő ha nem lesz nagyobb, vagy gyulladt, akkor nem kell tenni semmit vele/ellene.

2011. jan. 16. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!