Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beoltatod (beoltatnád) a 10...

Beoltatod (beoltatnád) a 10 hós babád influenza ellen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 12:40
1 2
 11/16 szikra veronika ***** válasza:
Nekem a védőnőm tanácsolta, hogy 13 hónapos kisfiamat ne oltassam be. De a nagyobbikat és magunkat is(férjem és én) beoltattam. Így talán a kicsinek nem lesz baja.
2011. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én beoltattam a 8 hós lányomat, nem értem miért van mindenki ellene....
2011. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem

(11 hónapos)

2011. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt a nagy ellenvetést. Nálunk csak egy éves kor után oltanak és én gondolkodom rajta, h az egy éves kislányomat beoltatom a héten megyek én is magamat oltatni.Ha valami ellen lehet védekezni akkor miért ne.
2011. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk pl. rossz tapasztalatok miatt ellenkezünk??? Vagy azért mert amíg nincs tanulmány, hogy az új influenza vakcinája tizen x év múlva sem eredményez valami káros hatást ha kismama/csecsemő kapja, addig nem merünk benne bízni???

Én magamat soha nem oltattam, de a családomban többen, többször is oltattak. Többségében az oltás után mindenki lebetegedett... Tehát nagyobb számban ÉN azt láttam, hogy aki beoltatja magát, az utána megbetegszik. Hát nekem ez köszönöm, de nem hiányzik! Sem a magam részéről, sem a 11 hónapos gyerekem részéről!

Nincs azzal baj, hogyha valaki oltat, csak ne szóljon meg azért amiért én meg nem. Én is elfogadom más véleményét, szerintem ez viszont is elvárható.

2011. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 14:59-es!

Azért vagyunk ilyen sokan ellene, mert nincs róla még megfelelő adat, hogy milyen hatással van a kis szervezetükre egy olyan oltóanyagnak, amitől felnőtt emberek többsége is bizonyítottan kidőlt..

2011. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!