Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha leakarom szoktatni a...

Baj ha leakarom szoktatni a 4,5 hónapos tápszeres babámat az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
Mert szerintem csak megszokásbol eszik.Vacsorára mindig 240-270 ml eszik aztán meg 5 óra mulva kel hogy éhes.meg szoktam etetni olyankor de csak azt nem értem hogy ha ilyenkor eszik 120-at és elalszik és 5 óra mulva meg reggel nem akar enni.Egy 2 héttel ezelött meg átaludta az éjszakát volt hogy 11 órát is aludt egyhuzamban.Szóval mit tehetnék.Mert igy szegénykém alszik 4 órát aztán fent van 1,5 órát és megint 3-4 órát.nem hiszem el hogy ki tudja pihenni magát. Vagy a foga miatt van fent és nyűgös és kér enni?
2011. jan. 17. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet szomjas? Próbáltad már vízzel kínálni? Nem száraz nálatok a levegő? nem hiszem, hogy 240-270 gramm után 5 órát bír csak ki...
2011. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem baj. szerintem sem éhes, nem azért kel. könnyen lehet a foga miatt. én sem etetném, mert akkor később meg a valóban a megszokás miatt ébred. ha csak a cumit adnád vissza a szájába, nem aludna vissza?
2011. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő még kicsi hozzá, hogy leszoktasd az éjszakai evésről.Szerintem tőle még nem kellene elvárni, hogy akár 11 órát aludjon egyfolytában.

Találsz a neten táblázatot arról, hogy mennyi a babák alvásigénye éjjel-nappal korhoz képest.

2011. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Az én kislányom 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, szintén tápszeres, habár akkor még csak pótlást kapott. Most 3 hónapos és ha mégis felkel, iszik 3-4 korty teát, megkapja a cumiját és alszik is tovább. Soha nem eszik éjszaka. De ha tudnám hogy azért kel mert éhes, akkor megetetném. Én a helyedben megpróbálnám csak teával megitatni és hátha vissza alszik.
2011. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van a táblázat.Alatta olvashatod, hogy nem egyfolytában kell átaludnia az éjszakát.

A fogai is bizti mocorognak.Sajna ez így megy majd sokáig.

2011. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.mindig megitatom elöször aztán visszaalszik valameddig aztán megint kell.szóval ezért nem értem
2011. jan. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!