Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy másfél éves babának...

Egy másfél éves babának szerintetek sok a napi kétszeri tápszer?

Figyelt kérdés

Reggel este még tápszert kap, az napi kb 4-4,5 dl.

Tudom hogy ilyenkor már ihatnak tejet, de ő allergiás, ezért 2 éves korig nem adok neki tejet, ezért kérlek titeket, azt ne írjátok hogy adjak neki tejet.

Csak egy ismerősöm szerint sok a napi kétszeri tápszer ilyen idős korban már.


2011. jan. 18. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék, ha a fiam 2szer inná még.

Ő 16 hónapos, és házi tejet kap, de csak reggel hajlandó meginni sajna. Estére cselezek, mert gabonagolyócskákkal kapja meg a 2dl tejet, másképp nem kell neki.

Szerintem nincs gond azzal, hogy még 2szer iszik tápszert.

2011. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok! Kell a fél liter tej alapú táplálék és gondolom, ha allergiás, akkor más tejterméket sem kap. Nyugodtan igya, főleg ha jól esik neki.
2011. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 2.5 éves,és napi 2x270 ml tápszert iszik(tejérzékeny).Nekem se a doki,se a védőnő nem mondta,hogy ne adjam,vagy sok lenne.
2011. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy sok! sok anyuka örülne ha a babája ennyi tej alapú dolgot inna! mások pont azért küszködnek,hogy igya!

És tényleg szükségük van a benne lévő vitaminokra!

Inkább örülj neki:)

2011. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem sok! Örülj neki!
2011. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a gyors és megnyugtató válaszokat!

akkor adom továbbra is, én is úgy gondoltam, hogy jó hogy issza, vagyis nekem eszembe se jutott hogy ez gond lehet, csak ez az ismerősöm most kicsit megkavart :)

minden jót nektek!

2011. jan. 18. 18:27
 7/10 kisnita ***** válasza:
100%
Dehogy sok! Úgy örülnék ha a fiam legalább a felét meginná, de ő sajnos egyáltalán nem issza meg a tápszert és a tejet sem:S Örülj, hogy a tiéd issza.
2011. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Én 21 hós koráig napi 2-szer adtam tápszert (reggel-este), azóta is cumisüvegezünk, csak most már kakaó van benne (25 hós). Anyagi okokból váltam meg a tápszertől, mivel tesó született, a tápi árát inkább pelenkába fektetem.
2011. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2 évesek, reggel-este tápszer! Az egyik rendszerint megissza a másik adagját is, igy neki reggel min. 500, este min. 350 az adagja :-))
2011. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nektek is köszi szépen! akkor most már biztos vagyok benne, hogy rendben van ez így :)

kedves utolsó! jót nevettem :) jó huzata van az egyik babádnak :)

2011. jan. 18. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!