Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köhög a babám, tőlünk kapta...

Köhög a babám, tőlünk kapta el, sajnos. Mit csináljak vele? Orvoshoz kell vinni? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos.
2009. febr. 2. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
bizti ami bizti vidd holnap dokihoz
2009. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hááát nem tudom. Én most ebben az influenzás időszakban csak akkor vinném, ha tényleg komolynak látszik, láza van stb. Vagy próbáld meg inkább házhoz hívni a dokit. Én egyszer a bárányhimlőt kaptam el a váróban, mert visszahívták a rendelésre őket :p, én meg továbbadtam a kislányomnak. Szóval, vigyázni kell.
2009. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. ez is igaz. jaja hívd ki inkább
2009. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem tudom, mit szólna a doki, ha kihívnám. eddig csak egyszer volt kint, miután megszületett a babám. itt ez nem gyakorlat.

holnap felhívom, majd meglátom, mit mond.

2009. febr. 2. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is megfertőzte az egy éves lányomat a férjem, voltam vele dokinál, rinathiol köptetőt kapott, ez recept néálküli. Szerintem kipróbálhatod.
2009. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak homeopátiás készítmények,azt nyugodtan adhatod,a gyógyszertárban tudnak segíteni mit és mennyit.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi lányok. közben felhívtam az orvost, ő is a Rinatiolt javasolta.
2009. febr. 3. 11:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk odáig fajult ,hogy nem jött ki és a végén láz nélkül minden egyéb tünet nélkül a 2 hónapos babámnak tüdőgyulladása lett...Most 5 éves és asztmás és minden novemberben tüdőgyulladás a megfázás vége.A háziorvos köteles kimenni a gyerekhez azért háziorvos.Na azóta ki is jön ha van valami gond.
2009. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!