Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől hányhatott? 5 és fél...

Mitől hányhatott? 5 és fél hónapos. Evett elaludt, aztán megint evett, és egyszercsak kijött az egész.

Figyelt kérdés
Az is amit 2 órával ezelőtt evett meg. (Már annak -bocsi- de igazi hányás szaga volt, abból gondolom, hogy az előző is kijött. Jó kedve van, de aggaszt nagyon,hogy mi a baj.
2009. febr. 2. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
reméljük semmi...nekünk sajna viszont minden egyes betegségünk így kezdődik elejétől fogva, akár mandulagyull akár hasmneés...bármi-figyelgesd
2009. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak túlette magát, vagy az elején beszorult egy nagy büfi, ami kinyomta az egészet.

amúgy amit eszik, már 5 perc múlva hányásszagú lehet, mert a gyomorsav összerántja és elkezdi lebontani a fehérjéket.

mindenesetre figyelgesd, és legalább vízzel kínálgasd, hátha szívesen inna.

2009. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egyszer ilyen. Nagyon megijesztett. Valószínű kicsit többet evett, és nem bírta a pocak. De ha jó a kedve és nem sír, nincs láza, szerintem nem lesz baja. Én miután hányt, nem adtam neki semmit kb fél óráig. Kicsit játszottunk, így én is megnyugodtam. Aztán megpróbáltam ringatva cici nélkül elaltatni, mivel ez az esti szopinál történt. Éjszaka pedig figyeltem, nehogy hányjon még.
2009. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!