Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappali alvásnál sötét legyen...

Nappali alvásnál sötét legyen a szobában?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 07:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Babám nem azért alszik éjszaka mert akkor sötét van. Nappal is besötétítettem amennyire lehetett, mert különben játszott, beszélgetett.Talán az esti rutin az amit felismer, onnan "tudja", hogy éjszaka van.Ő már öt hónapos, de a kicsiknél még biztosa segít, ha a fényerővel is megkülönböztetjük a napszakokat, bár a tapasztalatom az, hogy nem nélkülözhetetlen a helyes bioritmus kialakításához.
2009. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én mindig teljesen besötétítek a déli alváshoz. Megfigyeltem ugyanis, hogy így jobban és többet alszik a babám. Sokkal kiegyensúlyozottabban ébred. Éjszakára is ugyanúgy besötétítek, így a reggeli fények sem zavarják. Nálunk nem volt gond mondjuk azzal, hogy mi éjszaka és mi nappal. Már 1 hetesen megtanulta. 1,5 hósan meg végigaludtuk az éjszakát. Csatlakozom azon véleményekhez, hogy baba függő.
2009. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 3. 10:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség besötétíteni. Írtátok, hogy mélyebben, nyugodtabban alszik. De délután nem az a lényeg, hogy sokat aludjon, hanem hogy pihenjen egy kicsit.
2011. márc. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!