Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nyűgösködik a...

Másnak is nyűgösködik a babája menetrendszerűen esténként?

Figyelt kérdés
14 hetes babám 2 hete este 6-8ig nyűglődik. Nincs semmi baja, csak nem érdekili semmi és nem jó neki sehogyse. Végigordítja a pancsit is, holott eddig imádta. Aztán 8kor eszik, belealszik és szunyál reggelig. Félek, hogy meg fogja utálni a fürdetést, pedig tavasszal vinni akarom babaúszásra. Hogy lehet erről leszoktatni?
2009. febr. 3. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elmúlik magától.

Az én 3 hós kislányom minden este 5 és 7 óra között menetrendszerint nyűgösködik. De 7-kor, amikor vetkőztetem a fürcsihez, abbahagyja, mert azt imádja! De korábban azt is végigordította.

2009. febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, remélem, hogy igazad van és tényleg elmúlik!
2009. febr. 3. 09:18
 3/9 anonim ***** válasza:
3 hós babámat du.-tán kb: 16-tól majdnem mindig dajkálni kell 19 óra után pelenkázon, ki bontom és símogatom beszélgetünk és nagyon boldog más hová teszem nem marad , így már 20 órára meg is fürdünk kajcsi szundi
2009. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak be másolom a kérdést mert már olvastam itt ilyesmiröl hát ha érdekel ez is:2 hónapos a babám és délután este felé már dajkálgatni kell mostanába, és úgy nézelödik de ha nem szorakoztatod jól igénye szerint sírdogál nálatok is van ez így? van pár válasz is :)
2009. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megkeresem, hátha van benne valami okosság.
2009. febr. 3. 09:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt, már sokszor a hajamat téptem. Aztán szép lassan elmúlt. Nem is én vettem észre, hanem a család hívta fel a figyelmemet, hogy nem sír annyit a gyerek. Olyan fokozatosan múlt el, hogy nekem nem tűnt fel. Most 5 hónapos: ég és föld a különbség a három hónapos, meg a mostani énje között.
2009. febr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megvígasztaltál! Jó babázást Mindenkinek!
2009. febr. 3. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ezt csinálta, ő du.5-től a fürdésig, és az is csak velem volt jó, apával ordított, pedig az első időkben szeretett vele fürdeni. Most 5 hónapos lesz, 8 körül fürdetem, de már 7-től nyüglődik, és közben néz rám nagyon kifejezően, hogy megyünk-e már? :)

Addig apára szoktam bízni, jól elvan rajta 1 órát, és addig tudok itthon tenni-venni.

2009. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen kis rafkósak a kicsik! Lehet, megpróbálom én fürdetni, hátha nekem nem ordít. Megpróbáltam előrébb hozni a pancsi, de mindegy mikor fürdetem, előtte 2 óráig ígyis-úgyis hiszti van.
2009. febr. 3. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!