Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mar kikeszultem? 4 honapos,...

Mar kikeszultem? 4 honapos, mar 2 honapja nem alszunk se napkozben, se ejjel, egesz ejjel forog, nyog, egesz ejjel eszik, nappal nem kepes fel adagot enni, mikor lesz ennek vege? Marhara lehet igy elvezni az anyasagot

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szegényke!Nem lehet hogy fáj a pocija?
2011. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit eszik? Csak anyatejet?
2011. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tápszert, ha kiesik a cumi, sir erte, igy fel le ugralok egesz ejjel.meddig tart ez meg? Ki vagyok
2011. jan. 20. 08:01
 4/15 anonim ***** válasza:

Mienk 1eves es meg mindig tart.

Kitartas..hatha te szerencsesebb vagy.

2011. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igy legyen az ember kiegyensulyozott anya es igy neveljen kiegyensulyozott gyereket, mikor nem lat a faradtsagtol, ugy erzem, mintha felalomban telnenek a nappalok is, mintha almodnam az egeszet.mintha nem is itt lennek
2011. jan. 20. 08:33
 6/15 anonim ***** válasza:
utolso vagyok.megertelek.nekem volt egy melyponton 6honap korul,de azota rendben vagyok.mondjuk az ejszakak kiesnek,csinalom mint egy robot de semmire nem emlekszem.
2011. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is megértelek,ugyanis az én 2 hónapos,iszonyú hasfájós fiamtól alig alszom,eszem,és egyáltalán semmi másra nemigen jut időm,én is ki voltam nagyon,de hál Istennek kezd elmúlni neki
2011. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia

Lehet fáj a hasa...próbáld simizni neki...ha hasra tennéd?Nálunk bevált.Ha összehúzza magát akkor biztos a hasa fáj.Én vettem hasfájásra teát a kisfiamnak...azóta is issza és semmi probléma vele.Pedig mi is szenvedtünk 2 hónapig.

És sokan mondják,hogy ne aludjunk a babával,mert rászokik...de nekem is tanácsolták,hogy éjjelre ha nem bírok vele rakjam magam mellé.Így nem kell ugrálnom a kiságyhoz.Így te is pihenhetnél...próbáld meg...veszteni nem vesztesz.Aztán elmúlik ez az idő.

Kitartás!

2011. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Náluk is ez volt és van most is sajna. Hol jobb hol rosszabb. 6,5 hónapos a lányom 6foga van és mindenki arra fogja h fogzik a gyerek és az a baj, majd ha kijönnek elmúlik.... Hát, köszi. Napközben nagy nehezen 3* félórát alszik, egész nap tiszta nyűgös, álmos. Kb. 4hónapos koráig csak úgy volt hajlandó aludni h elringattam és utána leültem vele a tv elé és rajtam aludt. Mást nem tudtam csinálni, tiszta örület volt! Én is sírtam és a gyerek is. És én is feltettem magamban a kérdést h basszus mi ebben a jó?! Vagy h én mit rontottam el? Mit nem csinálok jól??? Aztán elmentünk anyósomékhoz 2hétre és ott egy kicsit megnyugodtam, mert ők tudtak segíteni. Aztán nagy nehezen beleszoktattam a kiságyba, cumival elalszik. 3,5 hónaposan kibújt az első 2 foga utána volt kb. 1hónap nyugi (órákat aludt, éjjel csak 1szer kelt cicizni). Most karácsony előtt megint elromlott, ki is bújt neki gyorsan 4 foga. A mai napig küzdünk az alvással (még 2 fog van bedagadva). Most éjjel örültem mert 8órát aludt kelés nélkül. Amúgy imádom a lányom, a mindenem. Csak néha én is kiborulok, mikor nem tudok vele mit kezdeni....
2011. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Iskolában kinövi. ;)) Az enyém is ilyen volt. Már teljesen hozzászoktam, hogy nem alszom éjszaka. Először a fogacskák, utána beteg lesz. A legrosszabb a hányásos- hasmenéses vírus, amikor nem alszik egész éjszaka és 2X húzod át az ágyat. Szóval hajrá.


Egyébként nyugi nem Te rontod el, én is ennél a résznél kezdtem bedilizni. A harmadiknak vettünk egy bölcsőt. Így ki lehetett bírni ezt a részt.

2011. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!