Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajvágással kapcsolatos babona?

Hajvágással kapcsolatos babona?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos, nagy hajjal született és már elől a szemében lógott. Oldalt is hosszú volt, de csak pár tincs (a születéskori haja), evéskor a maszatos kezével mindig fogdosta. Tegnap este levágtam neki és mikor anyósom megtudta majdnem keresztbe lenyelt. Kérdeztem miért baj, azt mondta nem mond semmit inkább, 1 éves korig nem lett volna szabad levágni.
2011. jan. 20. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
kivágod a hajából a göndörséget és/vagy a színt.:))))
2011. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem tudom miről szól a babona, de az én lányom most múlt egy éves, és már 7-szer lett levágva a haja, és még így is az álláig ér! Kb. fél éves kora óta vágom havonta a haját, mert eszméletlen gyorsan nő neki. Havonta kb. 2-3 centit nyesek le. Ha nem vágtam volna belőle egyáltalán, most majdnem a derekáig érne.

2011. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Engem sem igazán érdekel semmi babona, mert úgy gondoltam engem zavar ha belelóg a szemembe a hajam, biztosan a picurt is zavarja. Csak mégis kíváncsi lettem volna, hogy milyen "bűnt" követtem el. Jó éjszakát mindenkinek!!
2011. jan. 20. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!