Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8 hónapos. Minden...

Kisfiam 8 hónapos. Minden éjjel pontosan óránként felébred. Mit tegyünk, hogy aludjon hosszabban?

Figyelt kérdés
Felébred,feláll.Átmegyek,visszafektetem,cumi, és alszik tovább.Ez ismétlődik óránként.Nagyon ritkán van 1-1 jobb éjszaka,de másnap visszajönnek a" régi" szokások.Mit csináljak?Nagyon fárasztó ez.Nekünk is és neki is.
2009. febr. 3. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem tart sokáig!

De lehet hogy éhes, vagy nem fáradt el eléggé!

Egy barátnőméknél pl az vált be a hasonló helyzetnél, h este 9-kor még jól beetette :)

2009. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő is eszik még lefekvés előtt.Nagyon jól eszik.10 kilós.Ez nem most kezdődött,már több hónapja tart,úgyhogy ez már sajnos egy rossz szokás nála.
2009. febr. 3. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy fektetném vissza, hogy nem kommunikálok vele. Lehet, hogy azért kel, hogy babusgasd kicsit. Mi így altatunk. Ha felsír bemegyek cumi vissza, de csak ennyi. Ameddig beszélgettem vele simiztem addig nem igazán értette meg, hogy aludni kell. A másik amit tehetsz, hogy nem mész be hozzá. Ezt nem tudom hogyan lehet kivitelezni, de egy próbát megér. Gondolom nem nagyobb fáradtság tesztelni, hisz így sem alszol sokat. :)
2009. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 6 hónapos korunkig átaludtuk az éjszakát. Amióta egyedül tud ülni, most már mászik is, és jelenleg csak állni akar, persze segitséggel, éjszaka óránként ébren van. Megnézi, hogy mellette vagyok-e? Mi egy ágyban alszunk.

Kitartás! Az unokaöcsém 2 éves koráig éjszaka óránként ébren volt.


Üdv. 11 hónapos nagylány anyuja

2009. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!