Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Penny-ben akciós Huggies...

A Penny-ben akciós Huggies popsitörlőt próbáltátok már? Vélemény? Miben különbözik a többi Huggies-től? Még sehol nem láttam ilyen csomagolásút, azért is kérdem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sosem használtam huggiest, viszont most vettem egyet pont ezt amiről írsz a Pennyben, nekem nagyon bejön. Előtte zöld johnsons-t használtam.
2011. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia


Neztem a penny oldalat, de nem talalom az akcios ujsagot.....milyen a csomagolasa a popsitorlonek?

Esetleg tudnal linket kuldeni?

koszi

2011. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik akciós, de én csak Huggiest használok.Nagyon tuti!Próbáltam már vagy 10 fajtát, de ez a legjobb.Mindegyik fajta jó!
2011. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok, mármint Huggies-ből...
2011. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Pennyben utoljára az uborkás volt a kézlenyomatos csomagolású.


Szerintem nagyon jó én nagyon szeretem csak Huggiest használok szerintem ennél jobb ennyi pénzért nincs.

2011. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok aki kerdezte, hogy melyik az akcios....

egyedul az uborkasat nem szeretem :D

nekem mindig elszakadt amikor ki akartam huzni a zacsibol....

a tobbit szeretem!!bar az esetek 90%-ban J$J-t hasznalok

2011. jan. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!

Időközben vettünk és kipróbáltam, nekem nagyon bejön, ráadásul tényleg megéri az árát!

2011. jan. 21. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!