Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka itt, aki már...

Van olyan anyuka itt, aki már újszülött kortól a tescos my baby's popsitörlőt használta a babának?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Eddig csak apuka van itt aki tescos my baby's popsitörlőt használta....


Miért csak anyuka használhatja?

2011. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem használtam, néha vettünk ha jártunk arra. Gondolom arra gondolsz, hogy érzékeny a bőre. Egyébként én a DM-est használtam/használom. Nem muszáj Jonhson és drága társai.
2011. szept. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem,de gondoltam egy anyuka tapasztaltabb ilyen téren,mint egy apuka...
2011. szept. 9. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:

Kár pedig szívesen segítettem volna. :(

Sokat töröltem én is azt a feneket. :)

2011. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,erre lettem volna kíváncsi,mivel első gyerkőcnél már használtam,de csak később.Az újszülöttnek meg azért még is csak érzékenyebb a bőre.
2011. szept. 9. 19:52
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves apuka,azért még megoszthatod velem a tapasztalataidat a témával kapcsolatban:)
2011. szept. 9. 19:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na az illatosított az nem volt szerencsés, de a sensitive már jó volt, nem volt vele probléma.


Azért a pelus időszakban 3-4x előfordul, hogy kipirosodott a feneke és fájt neki a törlőkendős tisztítás, ilyenkor egy olyan módszert vezettem be, hogy egy tálba tettem langyos vizet és Betadint, majd vatta koronggal lett törölve.

Macerás, de gyorsan helyre hozta mindig.

2011. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is azt használtuk, semmi baja a popsijának. Azóta már nagyon sok félét kipróbáltunk mikor, mi, hol volt akciós, szerencsére egyiktől sem lett semmi baja. Most 7 hónapos.
2011. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi csak a kék, illatmentes tesco-s popsitörlőt használtuk, soha nem volt piros a popsija, max attól ha egy hasmenés kicsípte kicsit, most két éves
2011. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mi nem szeretjük, talán a sötét kék tescos ami még elment, de a többi büdős és alig nedves és kiszáradt a többi a bontott csomagban, és vagy10et elhasználtam egy nagy adag székletnél, szóval nem vállt be, így azonnal pampersre váltottunk, de a favorit a nivea soft, csak az elég drága.
2011. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!