Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Altathatom hason a 7 hetes...

Altathatom hason a 7 hetes babámat?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen alszik el, ahogy lerakom a kiságyába, vagy bárhova egyből sír, de ha hasra teszem hamar elalszik. Nem lesz így baja?
2011. jan. 22. 07:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Nincs légzésfigyelőnk.
2011. jan. 22. 07:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hetes, de csak hason, néha oldalt tud aludni, háton utál. Nem hajlandó, így hason altatom. Úgy egyedül is el tud aludni, amikor már álmos. Van légzésfigyelőnk, de csak megnyugtatásból. Szerintem nem lehet erőltetni a háton alvást, ha a baba nem szereti. Ne izgulj, figyelj oda, ne legyen melege, és azt olvastam most, hogy az elalvás előtti cumizás is nagyban csökkenti a veszélyt!
2011. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes kora óta altatom hason, azóta alszik hajnal 4 ig,de csak légzésfigyelővel. Én nem merném máshogy. Nézz szét aukciós oldalakon, ami nekünk van Álomvirág légzésfigyelő, az 8000 ft hsználtan. Ezt azért írtam, hogy nemcsak az Angelcare a jó.
2011. jan. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét gyerekem hason szeretett aludni és mivel gyakran fájt a hasuk nem is bántam, így hamar megnyugodtak/elaludtak. A hason-alvásnál csak arra figyelj, hogy ne legyen a fejük alatt semmi, azaz ne legyen amibe belefúrhatják a fejüket. Nálunk egy textilpelus van (arra az esetre, ha bukna), a matraca kemény, a pelust pedig ha felgyűri az arcához (előszeretettel teszi ezt) kap levegőt, mert a pelus igen szellős...

2011. jan. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AZ én fiam csak hason aludt. Babakocsiban is hason volt, amin sokan meglepődtek. (?) Most már 8 hónapos nagyfiú, "mindenhogy" alszik; de legtöbbet még mindig hason.
2011. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem,már a korházban is hason aludt a babám a babakocsiban is most 9 hónapos,de még mindig ugy szeret aludni bár már néha oldalt is.
2011. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!