Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket főztök 20-24 hónapos...

Miket főztök 20-24 hónapos babátok mellett? Szeretnék változatosabban főzni neki.

Figyelt kérdés

Van 10-15 féle étel, amit mindig variálok, és ezekből válogatok. De szerintem sokkal több dolgot csinálhatnék, csak ötletem nincs.

Amiket csinálok: rántott hús, pörkölt, tejfölös hús, rakott krumpli, krumplifőzelék, spenót, paprikás krumpli, rántott halrudak, fasírt, tojásos nokedli, húsleves, krumplileves, általában ezek.

Bármiféle ötletet szívesne fogadok:)

Kicsit érzékeny a hasa, tehát pl káposztát vagy sárgaborsófőzeléket nem tudok neki adni, mert akkor nagyon rosszul alszik éjjel.

Köszi!


2011. jan. 22. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
rakott karfiol, rántott karfiol, paradicsomos krumpli, paradicsomos húsgombóc, tökfőzelék, cukkinifőzelék, milánói makaróni, meggyes v. mazsolás rizskoch, máglyarakás (utóbbi kettő mellé a paradicsomleves jól megy).. ilyenek.
2011. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 22 hónapos a kislányom, ezeket főzök: húsleves, csontleves, bazsalikomos paradicsomos leves, frankfurti leves, krumpli leves, tojásos leves, rizses leves, tarhonyás leves, tárkonyos csirkeragu leves, tejfölös krumpli leves, májgombóc leves, karfiol leves, karalábé leves, bableves. Másodikok közül: rizskók, töltött kápi, paprikás krumpli, rakott kel, rakott karfiol, pörkölt, bakonyi szelet, hentes tokány, zöldborsós szelet, mákos guba, rántott hús, rántott párizsi, rántott halfilé, halrudacskák néha, vadas, mustáros hús, rakott krumpli, grízes tészta, milánói makaróni, chilis bab, lasagne, zöldbabfőzelék, tökfőzelék, zöldborsó főzelék, krumpli főzelék, hagymás rostélyos, palacsinta, babgulyás, gyulyás leves , natúr szelet a főzelékekhez, pizza, . Hirtelen ezek jutottak eszembe, ezeket mindig főzöm.
2011. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!