Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csirkemellt hogyan lehetne...

Csirkemellt hogyan lehetne minél változatosabban elkészíteni? És milyen köretet egyek mellé?

Figyelt kérdés

Mivel én is fogyózom [sajnos muszáj], próbálok a lehető legtöbb csirkemellet enni, viszont kellene pár új variáció, mert így egy idő után unalmas lesz. Kb minden másnap eszem csirkemellt, tehát kb heti 4x.


Így szoktam enni:

natúran, köret nélkül

ananásszal, sajttal

gombával, sajttal

sült gombával

főtt brokkolival

sárgarépás túróval

nagyritkán [havi 1x] sültkrumplival

krumplipürével és savanyú uborkával


A borsót, a babot, és a lencsét egyáltalán nem eszem meg, egyébként a zöldségekért nem nagyon rajongok, de ezen a 3 zöldségen kívül mindet megeszem. A gyümölcsök között nem válogatok. :D


És a a maradék 3 napon mit ehetnék? Heti 1x, kétheti 1x belefér egy tésztaétel, ugye? [ez az, amit nagyon imádok :]


2011. ápr. 8. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy ha a felsorolt kaják közül valamit hanyagolnom kéne, akkor nyugodtan szóljatok! :)
2011. ápr. 8. 21:21
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
mennyit sportolsz egy héten és milyen paramétereid vannak?
2011. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

167 cm és 63 kg vagyok.

Heti 2x 1 órát táncolok.

Suliban heti 3x 45 perc tornaóra.

Minden este nyújtok kb 15 percig.

Naponta átlagosan 40-60 perc séta. [suliba]

Heti 1x-2x 20 perc biciklizés.

Kb havonta 1x [xd] ráveszem magam arra, hogy tornázzak itthon.

De barátnőmmel most eldöntöttük, hogy majd járunk edzőterembe. Oda max. heti 2x-3x tudunk majd elmenni, még fogalmam sincs mennyi időre. :)

2011. ápr. 8. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyit mozogsz, akkor minek fogyókúrázol? ilyen adatokkal, ennyi sport mellett nem lehet rajtad háj
2011. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig sajnos van. :S
2011. ápr. 8. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

fiu,lany vagy?? hany eves vagy?? menyit es mit sportolsz?? milyen az etrended??


Szerintem eppen elegek ezek az elkeszetesi modok a csirkemelllhez,de nem kel minden nap csirkecsöcsot enni ,se heti 4x ,nem ez a fogyas alapja. A huvelyeseket viszont ehetned , es a gyümolcsel azer ovatosan. Tesztaetelt pedig ehetsz egy heten akar 2-3x is ,persze nem 12db lekvaros palacsintara gondolok.


En gyurok es hizekony alkat vagyok,de most 3honap alat siman 13kgt fogytam ,es nemis mondanam h dietazok ,siman csak odafigyelek a kajalasra ,nem eszek edesseget ,zsirosat ,estere nem eszek szemhidratot ,csak feherjet

ennyi.


A fogyas alapja a kiegyensulyozott etrend es az aerob edzes.

2011. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
linkelj már egy képet magadról, hogy hol a háj, mert el nem tudom képzelni
2011. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kamasz lány vagyok, leírtam, hogy mennyit és mit sportolok.

Az étrendem:

Reggeli: müzli tejjel, vagy tk. szendvics, esetleg 1-2 tojásból rántotta [ritkán]

Tízórai: 1 müzliszelet és 2,5 dl [csokistej]. Vagy natúr joghurt, vagy gyümölcsjoghurt, nagyon néha kifli.

Ebéd: heti 4x csirkemell, a többi napon valami normális kaja, viszont abból a szokásosnál kisebb adag.

Uzsonna: Nem szoktam uzsonnázni, mivel csütörtökön kívül minden délután mennem kell valahova, ezért nincs rá időm.

Vacsora: Vacsora néha kimarad, ha eszek valamit akkor mondjuk 1 pohár tejet, vagy 1 narancsot, vagy 1 kiwit, vagy valamilyen gyümölcsöt, esetleg túrót.


Tudom, hogy a müzliszelet és a tej nem a legjobb választás tízóraira, csak van itthon egy csomó, és rajtam kívül senki sem szereti őket, ezért lassan eszegetem őket, ha majd elfogynak, akkor esetleg mit vigyek suliba? Az a gond, hogy csak 2 bolt esik útba, mikor megyek suliba, tehát max chipset vagy valami ilyesmit tudnék venni, az meg nem jó, + már nem is ettem féléve, és nincs is kedvem visszaszokni rá.

Vacsora meg azért ilyen szegényes, mert még nem tudom olyan magabiztosan számolgatni a kalóriákat, és félek, nehogy túllépjem a határt.

2011. ápr. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!