Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdenek...

Hány hónaposan kezdenek általában beszélni vagy legalább egy két szót mondani a babák?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7 hónaposan volt először az apa. Aztán jöttek sorba, baba, mama, memme, tete, otta, be, nem, de. Most 11 hónapos és már nagyon sok állatot felismer a könyvekbe, vagy akár séta után és mondja mit mondanak, mint például a kutya a vau-vau, bárány bee, csacsi iá helyett áá, kacsa stb. És most kezdte 1-2 napja hogy ha nem megy a tv vagy a villanyt akarja felkapcsolni mutogat hogy kap be (ami sokszor úgy hangzik hogy kapd be ezen jókat mulatunk) :)
2011. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
12%

Én 6-7 hónaposan már bőven tudtam egy csomó szót, anya, apa, papa, mama (tudtam hogy ki kicsoda), egykét aranyos szót, mint szisza (cica), vau, meg már nem is tudom miket meséltek:D apukám nem merte elmondani senkinek hogy mennyit dumálok ilyen fiatalon, úgy volt vele, hogy azt fogják hinni, hogy meghülyült.

most 17 vagyok, magyaron kívül négy nyelvet folyékonyan beszélek, ennyit számít, hogy mennyit és mit mesél a szülő a gyereknek, mennyit foglalkozik vele

2014. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!