Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szokathatnám le a mindené...

Hogy szokathatnám le a mindenért sikításról? Részletek lent

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos. Ha valami nem úgy van, ahogy Ő akarja sikít, de nagyon hangosan és nagyon élesen. szinte mindenért sikít, de akkorát, hogy majd' kiugrik néha a szívem úgy megijedek. Le tudom szokatni erről? Sokat foglalkozom vele, sokat beszélek neki, szinte mindent megért, de ez a sikítás......
2011. jan. 22. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha elkezd sikitani, akkor menj ki a szobából. Ha abbahagyta, akkor mondd meg neki, hogy megfájdult a füled, és ezért ki kellett menned.
2011. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Én meg felkapnám és hidegvízzel megmosnám az arcát,ha ez az otthagyásos módszer nem jön be.
2011. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet az kellene, hogy kimegyek vagy megmosom az arcát. A figyelmen kívül hagyás nem jött be...
2011. jan. 22. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát hasonló a probléma, már 15 hósan is sikított, és most 20 hósan is. Valami eszméletlen élesen tud sikítani ha nem úgy van ahogy ő akarja.Persze ettől még nem úgy lesz, de az tény, hogy lassan fülrongáló. Én most azt csinálom, ha sikít dühében berakom a járókába. Már eleve nem egy tartzkodási helye neki a jűróka, így kineveztem büntihelynek. Sikít=megy bele. Maj kiderül eredményes lesz e.

Már én is kipróbáltam sokmindent. Azt nem igazán hatja meg ha nem figylek rá, sikít tovább.Próbáltam,hogy fölkapom, és elviszem másik helyre, hogy akkor lássa itt befejezve a dolgo amibe belekezdtünk, de ő visszarohan és akár 1 órát is ott mérgelődik, szóval ezsem jön be.

Majd most a jároka dolognak fog a vége érdekelni. Lehet megtetszik nekii és szeretni fogja a járókát...már csakazért is:)

2011. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még csak 8,5 hó, mi szoktunk versenyt kiabálni, ki tud hangosabban. Egy idő után abbahagyja, hisz nem tud túlkiabálni.
2011. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Én visszasikitottam. Abbahagyta.. egy próbát talán megér minden tipp amit kaptál, de ha semi sem jön be akkor jöhet a hidegviz!
2011. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem ezektől a hidegvizes válaszoktól kiver a víz!!!!!!! Nem lehet szülőhöz méltón megoldani a dolgot? Tereld el a figyelmét(ennyi idősen még könnyen megy),kösd le valamivel. Az én gyerekem is sikítozott már,de én ilyenkor nem állom meg nevetés nélkül,mert tök arinak találom ahogy mérgelődik. Nem engedek neki,esetleg utánozni kezdem,lekötöm valamivel,de nem hagyom ott a fenébe és nem öntözöm hideg vízzel!!!
2011. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!