Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16hónapos babát hogy lehet...

16hónapos babát hogy lehet leszoktatni az eszméletlen sikitásról?

Figyelt kérdés
Ha olyat csinál és rászolunk akkor el kezd sikitani vagy ha nem kapja meg azt amit akar. Már szét szakad a fejem és nagyon idegesítő halgatni.
2009. okt. 22. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem ilyenkor ököllel üti a fejét vagy a földbe veri.A sikítást csak a poén kedvéért csinálta.Olyankor vagy kinyitottam a szám,mintha én is sikoltanék(hang nélkül) vagy direkt kértem,hogy csinálja és így 1 idő után megunta.
2009. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha sikít, földhöz veri magát, üt, stb gugolj le elé és kényszerítsd, hogy a szemedebe nézzen. Mond el neki, hogy így nme érted, hogy mit akar mert sír ( hiszen biztosan akar valamit). Ha meghallod, hogy mit kér (és megadható pl: enni vmit, játék) akkor add oda neki, de ha pl az alvás miatt sír akkor rakd be az ágyába egyszer, kétszer, háromszor... ahányszor kijön. egyszer majd csak elfárad.

Ha van lehetőséged nézzd a Viasat 3-at délutánonként abban van egy olyan műsor amiben sok ilyen tanácsot adnak.

2010. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!