Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek van lakásban baba...

Akiknek van lakásban baba mellett cica vagy kutya, hány hónapos kortól engedtétek őket össze?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mikortól nem kell eszméletlen kézmosásba fogni,vagy ha megfogja a baba az állat szőrét mossátok e a kezét,meg amikor mászni kezdett egyáltalán mit,hogy csináltatok?
2011. jan. 22. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó... Nekem 15 éve vannak kutyáim (szobakutya is), egyiknek sem lett baja hogy kivittem az udvarra oltás előtt. Az Utcára nem szabad kivinni ilyenkor. Ez egy fontos korszak a kutya fejlődésében és ha elzárod ilyenkor az nagyobb baj is lehet mint ha beteg lesz.
2011. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia 14:37-es!

A havanese egy rendkívül játékos és mély érzésű kutyus.Mi pelenkázó alátétet tettünk alá és azt nem kell mosogatni,csak eldobod,ha már nagyon pisis.Nekünk se működött:(Dm-es vagy rossmannos.Szerintem is ki lehet engedni a saját udvarotokra,ha nem jár oda más állat,mert akkor sterilnek számít,attól nem lesz baj,ha elvégzi kint a dolgát 1-2 perc alatt és legalább nem macerás.Nekünk kis lakásunk van 45nm és minden nap úgy megyek du sétálni a babával,hogy a kutya is jön velünk.Kutyás parkba járunk,ami kb 10 percre van tőlünk és ott el tudom engedni,szóval arany élete van mióta megvan a kis tesója.Az az álmom,hogy egyszer mi is kertes házba megyünk,mert akkor nem leszünk 3-an összekötve.Sok örömöt kívánok a kutyushoz is.

2011. jan. 23. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!