Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a következő a milupa...

Melyik a következő a milupa milumil ha start optima után? Eddig igazából még a védőnő sem mondott konkrétat.

Figyelt kérdés
Most 6hónapos, elkezdtük már a gyümölcsöket hozzátáplálni, de nem tudom meddig elég neki ez a tápszer, mikor, mire kéne váltani..180-210 ml-t enne, de egyszerre nem bír ennyit "lenyelni"
2011. jan. 22. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a ha 2-t írta a doki automatikusan
2011. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, a 2-es jön. Ha tejérzékeny, vagy van ilyen a családban ezért evett elővigyázatosságból HA-sat, akkor most is majd a dokival kell iratni HA 2-t. De ha nincs ilyen, megpróbálhatnád a sima 2-est, azt a boltokba meg tudod venni.
2011. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Szép napot Nektek!

2011. jan. 22. 18:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Milupa Milumil HA 1


és utána a HA 2

2011. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól már a 2-es kell.
2011. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekünk is a ha 1 est írta a doki,én már a 2 esre számítottam,de azt mondta a start után inkább 1est egyen kb 1 hónapig és ha nincs vele gond jöhet a 2es.6 hós a babám.
2011. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár a káosz még mindig megvan:ma voltam gyerekorvosnál, védőnőnél a 6 hós ellenőrzésen, ők azt mondták, 1 éves koráig eheti a 0+ start optimát..Nem akartam okoskodni, de a dobozon is csak az 5-6hónapos babáknak való mennyiség van feltűntetve, 1 éves gyerekről szó sincs...Szerintem is már vagy 1-es vagy 2-es tápszert kéne ennie...de hát nem vagyok szakértő, ezért kérdezősködom.

Köszönöm a segítséget, szép napot Nektek!

2011. jan. 24. 14:52
 8/12 anonim ***** válasza:
1 éves koráig 0+ start????????hmm....bocsi,de szerintem ez jó nagy baromság!
2011. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 22:18 vagyok.

Nekünk is azt mondta a doki és a védőnő, hogy a Start Optimát 1 éves koráig adhatom. (egyébként a dobozon úgy van, hogy maradhat ez a tápszer, ha már mást is eszik)

Kb. 7 hónapos koráig az én babám is azt kapta.

Mivel a lányom nem nagyon akart hízni, meg nem is nagyon kellett/ízlett már neki az optima, mondta a doki, hogy ha nincs a családban allergiás, akkor adhatom neki a sima 2-est. (persze én kérdeztem rá)

Így is lett. Nem lett tőle baja, el is kezdett hízni. (Szerintem a másik már nem volt elég tápláló.)

Lassan 10 hónapos, és már a 3-ast vettem neki, magamtól.

2011. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is nehezen tudom elképzelni,hogy egy egyéves ugyanazt eszi, mint egy 2hetes..Persze, kap gyümölcsöt, főzeléket, meg tejpépet, de még csak kóstolgatunk...Ma, a mérésen végül is rendben volt a súlya, hízott, de szerintem lassan tényleg kevés lesz. Valószínűleg, ha elfogy, én is úgy teszek, ahogy Te:váltok, de azért lehet, hogy más dokit is megkérdezek!

Köszönöm a segítséget!!

2011. jan. 24. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!