Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátoknak milyen ruhát...

A babátoknak milyen ruhát vittetek hogy szülés után /miután persze lefürdették/ rögtön azt adják rá? Mert olyat is hallottam már hogy valaki csak egy plédbe csavartatja. Nos?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Amiben itthon is lesz utána. Egy ujjatlan rövid bady és egy hosszú rugi. Vihetsz pólyát is, megkönnyíti az első napokat, vagy egy plédet, és abba csavarják.

Célszerű ruhát vinni, mert a kórházi dolgok kiverik a bőrét.

2009. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Body-t, meg hosszú ujjú rugit. Szerintem plédbe csavartatni nem túl szerencsés...nekik még a hőháztartásuk nem olyan jó, mint nekünk, meg talán komfortosabb is nekik a ruha, és úgy csavarni bele egy plédbe.
2009. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a II.számú Klinikán szültem (Budapest),és oda nem kellett külön ruhát vinni,mert adtak.Vinni pelust, krémet és popsitörlőt kellett.Nekem nem ütötte ki a bőrét a kórházi ruha,nagyon helyes ruhácskákat adtak rá.
2009. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is adtak itt ruhát nekem se let bőrének semmi baja, nekem csak hazahozós ruhát hozott be férjem
2009. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a János kórházban szültem és ott adnak ruhát végig a babákra, míg bent vagyunk. Nem lett baja tőle, nagyon vigyáznak. Így egy ruhadarabot kellett bevinni, amiben elhozod a babát :)
2009. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszy a gyors válaszokat!
2009. febr. 4. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Az István kzhba neked kell ruhát vinni a babának(az egész benntartózkodás idejére).Vajúdás alatt kikészítettem a ruhát,amit ráadnak miután megszületett.Ez rövid ujjú body,hosszú ujjú rugi és egy vékony sapi volt.A pelust ők adták.
2009. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!