Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy 1,5 éves...

Normális az, hogy 1,5 éves kisfiam kevesebbet eszik mint fél évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt sok ismerősömtől hallottam! nem érnek rá enni.:) nem gond, ha éhes eszik úgyis. annyit mindenképp megeszik ,amennyi kell neki. de lehet átmeneti időszak is, aztán megint nekiáll többet enni. de ha úgy látod állandósult a dolog, akkor sincs szerintem nagy baj. kérd ki a védőnő véleményét, hogy megnyugodj.
2011. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

(nem is kell már olyan nagy ütemben gyarapodnia, mint az első évben)

2011. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Enyém 1 évesen megivott simán 5 deci tápszert vacsira, ebédre simán 2 üveg bébiételt... 1,5 évesen örültem, ha fél üveg bébiételnyi kaját megevett, a tápszer is lecsökkent 2 decire. Most 2 évesen 3 deci kakaó csúszik és újra eszik rendesen, növekvő tendenciát mutatunk :)

Kb 15 hótól 20 hóig néha nem tudtam, miből képes fenntartani magát, olyan keveset evett.

2011. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most egy kicsit azért megnyugodtam :)

2011. jan. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!