Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha jóval kevesebbet eszem...

Ha jóval kevesebbet eszem (kalóriában is) mint ezelőtt és heti 1x gyümölcsnapot és egy lénapot tartok, akkor ezzel lehetne fogyni? Mennyi idő alatt látszódna meg?

Figyelt kérdés

Plusz emelett itthon tornázok a Réka: van öt percedre, meg hullahoppkarikázok sokat...


Mennyi idő múlva látszódik meg az eredmény?


2009. júl. 25. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

evvel rengeteget, ez elég komoly diéta.

ha 1500 kcal-t eszel csak azokon a napokon, amikor nincs lénap meg gyümölcsnap (tehát heti 5x), és tényleg tartózkodsz a kenyértől, liszttől, zsírtől, tésztától, krumplitól és liszttől... eleinte akár heti 2-3 kilót is, aztán olyan 1.5-et.


de aktívan sportolni szerintem nem nagyon lehet ilyen kalóriabevitel mellett. ha nagyon komolyan tornázol, kicsit többet kell enned, főleg fehér húst meg ilyesmit.


szerintem akkor érdemes ilyen keményen diétázni, ha 10-20 kilós túlsúlyod van vagy több. ha csak 4-5 kilót akarsz lefaragni, akkor inkább standard 1500 kcal, nem kell lénap, csak kéthetente, és több - napi 1 óra - mozgás.

2009. júl. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 1500kalóriás diétát követek. Ami abból áll, hogy kenyeret nem eszek, csak reggelre egy fél szelelet,ami akkor is teljeskiörlésű rozs kenyér.(Ne tévesszen meg, nem kevesebb kalória,csak több rost)Cukros üditőket sem iszom, néha-néha light üditő,de ezeket sem rendszeresen,mert tele vannak édesítőszerrel,ami az étvágyat növeli. Délben próbálok mindig húst,halat enni, de van mikor csak sonkát eszek zöldségekkel. Rizst is szoktam hozzá, általában olyan, 30-40G elég is. Délután az ebéd, után 3órával, iszok 1 fehérjeturmixot. Vacsorára roston sült csirke, párolt répa, brokkoli. Hetente 4x 3órás aerob edzés. De ilyenkor sokkal többet eszem, minőségi tápanyagokból. Ilyenkor több basmati rizst, több csirkemell, több folyadék.. Ilyenkor növelni kell a kcal, bevitelt. Leírom hogy például ma miket ettem. :


Reggeli; 1fél banán, 50G zab

Tízórai; 2narancs, 2 főtt répa

Ebéd; 50G rizs, 3szelet roston sült csirkemell,+ zöldségek

Uzsonna; 150g natur yoghurt, 100G brokkoli.

Vacsora; cukkíni, 100G csirke, 1kanál lm.olaj


Ezzel nekem heti 1,5 kg byebye ;)

2009. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 16:57-es étrendje hibátlan, csillagos ötös! Gratulálok az egészséges, tudatos diétához!
2009. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!