Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobb oldalt kiálló bordaív...

Jobb oldalt kiálló bordaív okozhat gondot? Elnőheti?

Figyelt kérdés
Babám egy éves és pár hós kora körül vettük észre hogy a jobb alsó bordája kiáll. Másnak is volt már ilyen? El lehet az ilyet nőni vagy ez már így marad?
2011. jan. 25. 20:55
1 2
 11/13 Tundi csabika válasza:
Sziasztok a kisfiamnak bal oldalon domborodik ki a bordaja es nagyon aggodom erte vajon nyom e neki valamit ott , keszulunk dokihoz nem faj neki csak engem zavar valoban ki novi vagy ha nem is nem lessz semmi baja sajnalom es nagyon rossz nekem :(
2014. jún. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Kisfiam 15 hős baloldalàn bordavvègnèl van valami kemény csontszerűsèg most fedezték fel. Fogalmam sincs mi lehet. Ha fekszik vagy forgolodik jobban làthatò. Nem is tudom mire hasonlítsa mint egy tojàs felé vagy krumli. Nekem van születési rendelensègem. Tyúk mellfèle de nincs akkora torzulàsom. Lehet a fiam örökölte tőlem a dwformàlodàst.
2020. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
:(
2020. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!