Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy letapadtak a...

Lehet, hogy letapadtak a szeméremajkai?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre fürcsi után,hogy mintha le lennének tapadva a kisajkai.Igazából a felső részük az rendben van,csak az alsó fele olyan furcsán oldalra simul és odatapad.Nem tudom,hogy igazábol milyen volt.Régebben(16 hós),sosem mozgatgattam.Ma olvastam egy cikket,hogy ilyen egyáltalán létezik és hogy a popsikrémek okozzák.Mi nagyon ritkán használtunk csak popsikrémet,azt is óvatosan(pont oda nem).Holnap délután megyünk a dokinőhöz,csak úgy izgulok,hogy ne legyen semmi baja.Jó lenne,ha tudnátok írni tapasztalatot vagy adnátok v.mi hasznos linket.Köszönöm.Egy aggódó anyuka
2011. jan. 26. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A hámosító kenőcsöktől előfordulhat, hogy letapad a kislányok kisajka. Majd az orvos többet tud mondani, de ha meggyógyult, akkor is rendszeresen, legalább naponta egyszer ellenőrizd a punciját, hogy nincs-e valami baj.
2011. jan. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
A babáké azért még nem úgy néz ki, mint a felnőtteké! Majd a serdülőkor idején kezd olyanná válni! Addig még fejletlenebb az egész külső nemi szerve. Persze, ha aggódsz, mutasd meg orvosnak!
2011. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is volt ilyen, 7 hósan, egyik reggel nagy megdöbbenésemre vettem észre. Előtte én sem hallottam ilyenről.

Elvittem a gyerekrovoshoz, aki bekente érzéstelenítő krémmel, és egy mozdulattal szétválasztotta. Nagyon sírt, de inkább attól, hogy lefogták.

Nekem azt mondta, hogy valami betegség, gyulladástól lehet, ezt a hámosító krémes dolgot csak a neten olvasom itt-ott. (ezzel nem azt mondom, hogy nem így van, csak hogy nekünk mást mondott.)

De amúgy nem volt semmi baja, gyulladása, beteg sem volt előtte.

Ki tudja mitől...

2011. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. jan. 26. 12:46
 5/5 A kérdező kommentje:
ma voltunk a dokinőnél,ninden rendben,csak én aggódtam túl.:-)
2011. jan. 26. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!