Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is bedagadtak a szemére...

Másnak is bedagadtak a szeméremajkai?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok és ma vettem észre, hogy bizony minimum a duplája a méretük. Kicsit meg is ijedtem. Nem tudom mióta lehet ilyen, mert eddig látatlanban borotváltam, csak ma vettem elő tükröt.
2009. máj. 25. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy látom, hogy kicsit duzzadtabb lett...gondolom ez normális...

üdv: 30 hetes km

2009. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyre nehezebb a méhed, egyre rosszabb az altested vérkeringése. A duzzanatot a pangó vér okozza. Ahogy nő a baba, egyre kellemetlenebb, de majd a szülés után néhány nappal rendbejön. Azért nem rögtön utána, mert akkor meg a szülés miatt dagad be egy kicsit. :))
2009. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van ilyen! Időnként,aztán elmúlik és újra megint! Először én is megijedtem ! 28 hetes km
2009. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól van, ha ez normális, akkor megnyugodtam!
2009. máj. 25. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 23.héten tapasztaltam ilyet. És pont mennem is kellett dokihoz, úgyh megmutattam neki. Mivel előtte a férjem is mondta h bizony be van duzzadva. Doki szerint teljesen normális. Pang ott a vér, a nehezedő nyomástól. Nekem most 25 hetesen már nincs ilyen jellegű panaszom, de sajna doki szerint is visszajöhet...hát...ez legyen a legnagyobb bajunk:)
2009. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem látok le odáig, a hasamtól nem látom. :( Azelőtt nem igazán tűnt fel, lehet nekem nem vagy csak nem nagy a változás.
2009. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetes dolog sajnos:) 12 napja szültem, igaz császárral, a szülés után 3 nappal már nyoma sem volt. Nyilván spontán szülésnél utána is be lesz még a szülés miatt, de hamar elmúlik.
2009. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!