Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfáztam,39 fok a lázam. Mit...

Megfáztam,39 fok a lázam. Mit tegyek hogy babám ne kapja el tőlem? Cebion cseppet kap, mit adhatnék még neki megelőzésképpen?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs kire bízni, tehát muszáj hogy velem egy légtérben legyen. Sokat szellőztetek, vettem maszkot is, de csak akkor bírom elviselni ha túl közel jön a pici. (mert akkor muszáj felraknom)
2011. jan. 26. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobbulást! ...de mit ne kapjon el a baba? Egy sima megfázást és lázat nem fog elkapni.

Az influenza már neccesebb. És egy légtérben a legnagyobb elővigyázatosság mellett sem tehetsz sokat.

Üdv, HajDoktor

2011. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Maszk, és egyfolytában viseld. Sok szellőztetés, és add a Cebiont. Én ezeket tettem.

Én egy héttel ezelőtt dőltem ágynak majdnem 40 fokos lázzal, tüdőgyulladással és heveny hörghuruttal. Már csak néha köhögök, és úgy tűnik Apa és a Kicsi is megúszta.

Jobbulást

2011. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát a doki nem mondta pontosan mi bajom, csak amikor kérdeztem hogy elkaphatja-e a pici, akkor mondta hogy igen. De a gyógyi amit kaptam az tüdőgyuszira és hörghurutra, meg ilyenekre való. Szóval lehet hogy az.... :(


Kedves utolsó, nagyon ügyesek voltatok hogy megúszta a család :)

2011. jan. 26. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!