Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Broncho-vaxom kezelést csinált...

Broncho-vaxom kezelést csináltatok 3 éves gyermeketeknek megelőzésképpen? Hogy reagált? Belázasodott? Ha igen ez az állapot meddig tartott és mit tettek ellene? Szokásos lázcsillapítás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 3 kuran van tul,osz-tavasz-osz(most jon a negyedik.Soha nem volt lazas tole,elsojere 3 nap mulva kohogott de szerintem sima megfazas volt,ami hamar el is mult.Ha belazasodna semikeoo nem adnak neki lazcsillapitot csak vizes borogatast(csuklo,labfej,homlok).En nagyon elegedett vagyok a broncho vaxommal.
2011. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Broncho-vaxom nevezetű dolog,immunerősítő ugye?az én 4 évesemnek nincs immunrendszere!most volt rota vírusos,és a vérvétel során kimutatták,hogy nincs neki ellenálló képessége!

Ezt a gyógyszert a háziorvos kiírhatja?vagy csak gyerekorvos??

2011. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekunk a haziorvos irta ki.Igaz en kertem tole amikor mar 6odjara volt egy telen tudogyulladasa.Miota szedi 2szer volt megfazva,de semmi antibiotikum nem kellett,es hamarabb is elmult.
2011. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon bevált.
2011. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3,5 éves kisfiam nyár végén kezdett egy kúrát, 10 nap szedés után 20 nap szünet, összesen 3x.

Előtte már 2 évet járt közösségbe, de így is beteg lett már okt-ben, többször volt lázas is, megint volt hörghurutja is és most is folyik az orra.

Szerintem nálunk nem használt, bár nem tudom mi lett volna, ha nem kapja, lehet hogy akkor durvábbak lettek volna a betegségek.

2011. febr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!