Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki regisztrált a dm bababónus...

Aki regisztrált a dm bababónusz programján, mennyi idő múlva érkezett meg Nektek az 1. csomag, és mi volt benne?

Figyelt kérdés
Azt ígérték, fogunk kapni egy csomagot, de már több, mint egy hónapja regisztráltam, és eddig semmi. Várjak még, vagy kérdezzek rá az üzletben?
2011. jan. 26. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi is 3 hete regisztráltunk, de még semmi. Nem mondták, hogy mikor, csak hogy küldeni fogják. Ha beszélsz velük, megírod mit mondtak?
2011. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen:)
2011. jan. 26. 14:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Én még tavaly januárban regisztráltam, akkor született a lányom és mi ott helyben megkaptuk a csomagot. Aztán most küldtek egy újat 1 éveseknek való kuponokat.
2011. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én rögtön a dm-ben megkaptam a kező csomagot,aztán fél év múlva a következőt,majd újabb fél év múlva megint kaptam.
2011. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi egy hete voltunk 6 hónaposak, lehet, ha legközelebb bent járok, rákérdezek. Köszi a válaszokat!
2011. jan. 26. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi kb 4 hét után kaptuk, de a régebbi csomag jobb volt. Most össz 2 peluskedvezmény kupont, egy 15%-os kupont, egy hippes kupont(újszülöttnek?!), egy weledásat, egy johnsonosat + még kettőt, amire nem emlékszem.

Ilyen c&a-s pl nem volt benne. A weboldalukon meg az van, hogy talán 27 kupont küldenek.

2011. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocsi, de hol kell regisztrálni?
2011. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
be kell menni személyesen valamelyik dm-be és vinni kell a gyerek születési anyakönyvi kivonatát + ki kell tölteni egy adatlapot
2011. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sikerült megtudni valamit?
2011. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, a honlapon ez van:

Kezdőcsomag


Minden regisztrált jelentkező kap egy kezdőcsomagot, amelyet a jelentkezési lap leadását követően 4 héten belül, postai úton kap kézhez.


A csomag tartalma: 27 kupont tartalmazó kedvezményeket nyújtó kuponfüzet 0-6 hónapos babák részére valamint egy tanácsadó füzet 0-6 hónapos babákról. Ez a baba gondozásához ad hasznos segítséget.



Kuponfüzet



A kuponfüzet 27 kupont tartalmaz és kedvezményes vásárlási lehetőséget biztosít, azokra az általunk gondosan összeválogatott termékekre és szolgáltatásokra, melyekkel a legjobb gondoskodást nyújthatják önmaguk és gyermekük számára.


A kuponfüzetben találhatók baba kuponok, melyek népszerű testápolási-, szájápolási,- pelenka,- és bébiételkuponok, valamint a C&A jóvoltából 1 db 50%-os kedvezményt nyújtó babaruhára beváltható kupon. Természetesen a kismamákra is gondoltunk mama kuponok formájában pl.: intimhigiéniás termékkupon, és szoptatást elősegítő tea kupon.


A program során további három alkalommal küldünk minden résztvevőnek a baba korának megfelelő újabb kuponfüzetet, újabb kedvezményekkel!

2011. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!