Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 7 hónapos lesz,...

A kisfiam 7 hónapos lesz, jövőhét vasárnap lesz az első névnapja és aznap van az apukája születésnapja is. Ti mivel lepnétek meg a "férfiakat"? :-)

Figyelt kérdés
Nem csak ajándékra gondoltam, hanem valahova elmenni, állatkert vagy valami frappáns ötlet ami emlék marad. Szívesen veszek minden ötletet.
2009. aug. 15. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túl jó ötlet az állatkert, nem fogja még érdekelni, maximum csak téged meg a párodat. Az én fiam is 7 hónapos, nála most a lufi a sláger.
2009. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Bence nagyon érdeklődő és értékeli az ilyesmit. Születése óta hozzuk-visszük és minden érdekli ami a szabadban van.
2009. aug. 15. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol laktok? A Budai-hegyekben van egy kisvasút. Biztosan tetszene nekik. Kis kirándulás, vonatozás stb.
2009. aug. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok, én csak a saját tapasztalatomat írtam le. Az én fiam is nagyon érdeklődő és őt is folyton visszük mindenhova magunkkal, de az állatkert nem érdekelte, csak elvolt a babakocsiban és nézte az embereket :D Ezért mertem ezt írni.
2009. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!