Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak jövöhéten lesz az...

Kisfiamnak jövöhéten lesz az elsö születésnapja! Készülünk rä ezerrel, de mivel kinäljam a vendégeket?

Figyelt kérdés
8an leszünk és ami van nekünk asztal sajnos csak 4 személyes(märmint a konyhäban).gondoltam fözök egy nagyon finom tepsis valamit,és még mellé palacsintät..de ha fözök akkkor nem tudunk enni,hiszen az asztalhoz csak 4 en férnek.a nappaliba a kanapén..ölben a tànyérral és fött étellel meg nem akarom,elég ciki lenne,és érdekes is..:)ezert lehet sajnos kimarad a fött étel,de segitsetek kérlek mit fözzek vagy süssek ami igy az adott körülményekhez megfelel?köszönöm!
2008. okt. 26. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nővéreméknél a szülinapokon mindig hidegtál jellegű ételek szoktak lenni, azaz majonézes krumpli, franciasaláta, fasírtgolyók ...stb. Ezt akár kis tányéron kanapén ülve is lehet enni, vagy az asztalnál aki éhes eszik, ezeket nem kell vagy illik egyszerre ennie mindenkinek.
2008. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó a hidegtál, vagy csinálhatnál különböző szendvicseket. Jópofán fel lehetne díszíteni, majonézzel, zöldségekkel stb.

Mellé süthetsz valami finom sütit, esetleg ha van időt akkor többfélét. Ajánlanám neked a muffint, az hamar megvan, és sokféleképpen készíthető.

Sok sikert, és boldog első szülinapot nektek!

2008. okt. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a välaszokat!!!!:)
2008. okt. 27. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

nézz a neten egy jó kis torta receptet,amit ehetnek a babák is.én most találtam egyet.esetleg gyümölcsfalatok,kölesgolyó,amit ehet a picur is

2008. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!