Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok, hogy milyen volt a...

Leírnátok, hogy milyen volt a babátok első születésnapja? Milyen tortát kapott? Ő is evett belőle? Milyen ajándékot kapott?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom első szülinapján 12-en voltunk!

Menü a következő volt:

Pulykanyak és csirkemáj leves nagyon sok zöldséggel,

Brassói aprópecsenye (sertéscombból) sültkrumplival,

volt váratlanvendégkrém és gesztenyés kosárka sütinek,

a szülinapi tortája pedig a cukiból volt megrendelve eperes túrótorta!

Mindenből evett és nagyon ízlett neki!

Ajándékok:

ruhák, műanyag építőkockák, plüss krokodil és zsiráf, olyan traktort is kapott, amelyet 3 évesen lábbal hajthat addig mi húzzuk, nagyon élvezi!

Amúgy eléggé csendes buli volt, de majd jövőre lehet, hogy a két éves hangosabb lesz:)!

Üdv egy 17 hónapos kislány anyukája aki 16 hetes kismama is.

2009. nov. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak baràtnömet hivtam meg a gyerekével,miel a csalàd messze él.Szoval nagy felhajtàs nem volt.Kapott egy turotortàt(gyümölcsöset)egy gyertyàval.Evett belöle egy keveset.

A vendégek kapak kàvét,üditöt,elbeszélgettünk egy kicsit.Ajàndék tölünk nagyobb zenélös formabedobo,baràtnöméktöl ruhàkat kapott.

Nem is kell szerintem a nagy felhajtàs,a lényeg a torta,meghogy legyen fénykép késöbbre:)

Ha nagyobb lesz majd nagyobb party lesz

2009. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia,az én lányomnak családi szülinapi partit szerveztünk, kidekoráltuk a teraszt, az a nap róla szólt :) Élvezte a sok színes lufit, és a papírdekorációkat. Házi sütésű Charlotte tortája volt (az agyas torta), a piskóta tojás nélküli piskóta volt, és finom gyümölcsös túrókrém volt benne. Elétettük és úgy harapgálta, majszolta ezerrel. Persze volt katicás és pillangó tortája is marcipános, de azt a nagyok ették :) A fisher price-os kincsesfaló bödönt kapta, egy háromkerekű tolható biciklit, és montessori tornyot kapott a könyvecskék mellett. Tavaszi baba, azért is kapta a bicajt :) Boldog szülinapot a csemetédnek!
2009. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, a kicsi lányomnak 7-én lesz a szülinapja. Én sem szeretnék nagy felhajtást, de meg szeretném ünnepelni. Én is túrótortára gondoltam, igaz még semmilyet sem csináltam.
2009. nov. 7. 09:00
 5/8 A kérdező kommentje:
December 7-én.
2009. nov. 7. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Múlt szombaton volt a szülinapja.

Menü: húsleves, rántott hús, rizs, sült burgonya, házi savanyú.

Tortát én sütöttem, Fanta (Mirinda) szeletet tortaformában. Vettem rá marcipánt, 1-es gyertyát. Szép lett. Evett belőle.

Ajándék: új babakocsi, ruhák, aranylánc (déditől, persze elraktuk, majd akkor kapja meg, ha nagy lesz), formabedobó, baba.

Kb. ennyi. Csináltunk sok fényképet.

Aztán takarítottam, mosogattam,... este 7-ig. :DD

2009. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nyáron volt a kisfiam szülinapja, így a nyaralónkban voltunk, a nagyszülőkön kívül a közeli (unokatesók) rokonság volt ott. Zöldségleves volt, saláták és husi, így sokmindenből ehetett ő is.

A torta elég extra volt szerintem, mert rajta volt a fiam fényképe (egy helyi cukrász remeke volt):). Nagyon tetszett neki. Egyébként egy könnyű, piskótás torta volt, habkönnyű krémmel, de a kisfiam csak a piskóta részből kapott (ízlett neki.

2009. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ajándéknak könyveket, készségfejlesztő játékokat és egy hintalovat kapott.
2009. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!