Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sarka Katáról olvastam egy...

Sarka Katáról olvastam egy cikket, nem szoktam ilyenekkel foglalkozni de ezen kiakadtam. Szerintetek? Lent

Figyelt kérdés

Szóval azt nyilatkozta, hogy ő egész nap anyuka 24órában. Nagyon boldog meg milyen jó hogy ennyit foglalkozhat a gyerekeivel. De 28 kg-ot fogyott mert konditerembe jár, igazolt egy kézilabda csapathoz és hogy a szellemi munka se maradjon el a testi mellett beiratkozott a TV2 akadémiára.

Hú milyen qva sokat foglalkozhat a gyerekeivel.

Ne értsetek félre nem vagyok irigy, én is visszafogytam és járok angolórákra. MIndig lelkifurdalásom van hogy kevés időm van a gyerekemre. Házimunka tanulás stb.

De legalább én nem állítom hogy milyen szuper anya vagyok.

Ekkora képmutató egy spinét.


2011. jan. 26. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
És nincs egyedül a drága. Nézd meg Rubint Rékát, vagy néhány más "sztáranyukát". A lábuk nyomába sem érünk azzal, amennyit mi foglalkozunk a gyerekeinkkel.
2011. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A látszat...

csak a médiának szólnak ezek a dolgok, te teljesen igazad van.Én sem csipázom az ilyeneket!

2011. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja múltkor láttam a tévébe,hogy van takarítónőjük!A nagyobbik gyerek kiborított valamit a szőnyegre,Kata meg szólt a takarítónőnek,hogy takarítsa már fel miközbe neki a műkörmeit csinálták!

Huuhh de sokat foglalkozik velük!Engem nem érdekel,én se vagyok irígy de legalább ne nyilatkozzon már ilyet!

2011. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazad van mert egyik mondatával hazudtolta meg magát viszont!

lesz pénze ha otthagyja Petikét.

talán lesz belőle ember nem csak egy kitartott nő.


Én kivánom hogy legyen boldog mert Nekem nem ártott szóval nem köpködök rá de Ők a magyar Cruise + Holmes páros azaz kb még öt évig birja és elválnak.


tényleg minden jót neki ...


amit irtál hogy mennyit lehet a gyerekeivel csak annyit tudok mondani hogy ha a sport által boldogabb lesz akkor a gyerekeihez is inkább türelmes anya lesz és az a kevés idő minőségi módon tellik el.


tv 2 akadémia: helyeslem mert kézilabdás múltja mellett szépségkirálynő volt azzal meg 4 év múlva nem sokra megy majd ..


megteheti hadd csinálja.

2011. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Részükről ez egy póz. Aki anyuka, az tudja, hogy eljön az az idő, amikor anyu magával is tud már egy kicsit foglalkozni, de hogy ez nem a szülés utáni első évben jön el az is biztos....
2011. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen , és még ennél is idiótább dolgok miatt nem nézek tévét, és nem olvasok bulvár dolgokat. Az embernek csak felnyomják az agyvizét a hülyeséggel, ez értékrendet meg úgy eltorzítják, hogy csak na.
2011. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem h ezen a fórumon, miért jelenik meg állandóan Sarka Kata?
2011. jan. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem foglalkozik a gyerekeivel eleget! Tipikus "sztár" anyuka ( bár Hajdú Péter nem tudom, mitől "sztár"), aki megszüli a gyereket, mert pénz van sz*rásig, és majd a babysitter úgyis vigyáz rá. Ennyi mindent hogyan csinálna másképp? Pénz van, jön a bébicsősz, és kész. Egyébként én se foglalkozom az ilyen bulvár hírekkel.Az újságok még azt is közlik, hogy ma Dobó Kata lement a sarki boltba.Wow! Nagyon idegesítő, hogy azt hiszik, hogy a hétköznapi embereket ez érdekli.
2011. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk is van takarítónőnk és a szüleimnek is volt amióta az eszemet tudom.. De hogy jön ez ide? Ezen fennakadtam.. Annyival több időt tudok a gyerekemmel tölteni, nem? Nem kell takarítanom és vasalnom, helyette szuper programokat szervezek a kislányommal :)
2011. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

igaz h nem Sarka Kata, de az X faktorba v hol voltm a csaj aki szült, pont egyszerre szültünk, és mindíg h ő menyit van akis babával, és mennyit foglalkozik vele....hát én nem tudom, de én minden percemet a fiammal töltöm 1X voltam fél órára fodrásznál... ha ő annyit volt a lányával mikor próbált? gyakorolt? meg a rengeteg éjszaka mikor dalolásztak... 19 évesen inkább a ygerekével kellett volna törődnie, mert az első pár hónap nagyon mérvadó és utána énekelgetni...

én ezektől kivagyok nagyon!!!!

2011. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!