Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sarka Katáról olvastam egy...

Sarka Katáról olvastam egy cikket, nem szoktam ilyenekkel foglalkozni de ezen kiakadtam. Szerintetek? Lent

Figyelt kérdés

Szóval azt nyilatkozta, hogy ő egész nap anyuka 24órában. Nagyon boldog meg milyen jó hogy ennyit foglalkozhat a gyerekeivel. De 28 kg-ot fogyott mert konditerembe jár, igazolt egy kézilabda csapathoz és hogy a szellemi munka se maradjon el a testi mellett beiratkozott a TV2 akadémiára.

Hú milyen qva sokat foglalkozhat a gyerekeivel.

Ne értsetek félre nem vagyok irigy, én is visszafogytam és járok angolórákra. MIndig lelkifurdalásom van hogy kevés időm van a gyerekemre. Házimunka tanulás stb.

De legalább én nem állítom hogy milyen szuper anya vagyok.

Ekkora képmutató egy spinét.


2011. jan. 26. 14:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Ja és babysitterünk is van, néha átjön esténként, amikor a baba már ALSZIK hogy a férjemmel el tudjunk menni egy jót vacsorázni, moziba, beülni valahova egy jót dumcsizni. Mi ebben a rossz??
2011. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Megteheti, ennyi. Ha megtehetnénk mi is megtennénk hogy bejárónőt fogadunk aki mos, főz, takarít helyettünk ez nem kérdés. És ha lenne pénz babysitter-re akkor mi is mehetnénk konditerembe, iskolába, szórakozni stb. Nekünk nem ez jutott osztályrészül, ez van.
2011. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy megteheti, az hogy egyszer azt mondja milyen jó anya...állandóan velük van, aztán meg kiderül, h konditerembe jár, tv2 akadémia...stb! Mondjuk attól még lehet jó anya, csak ne mondja azt hogy állandóan velük van.


De én még minidg azt nem értem miért mindig sarka kata?! Miért nem rubint réka, vagy julia roberts, vagy angelina jolie???

2011. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem a kérdező kérdésére válaszolok,bocsi!

Gondolom azért Sarka Kata mindig,mert valójában ki is Ő?

Lehet többet kéne pletykalapokat olvasgatnom,lehet bunkó vagyok,de esküszöm nem tudom,hogy ki ez a nő!?Ki volt Ő?

Most a Hajdú felesége!És itt pont.Ennyi.

Julia Roberts és a többiek...na ők már talán tettek azért,hogy beszéljenek róluk,ismerjék őket.

2011. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
15:07-esnek: Semmi baj nincs azzal, hogy esténként néha rábízod a babát másra.De ő egész nap lepasszolja a csemetéket.Van, akik sz*rul élnek, és van, akik dúskálnak.Nincs ebben semmi rossz!De én pl. magamnak szültem a gyereket, nem a nagymamának, a babysitternek, vagy a szomszéd néninek.És elég gáz, ha valakinek nincs ideje a saját gyerekére vigyázni.Nem rád értettem ezeket, hanem Sarka Katára.
2011. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16.17 Sarka Kata volt szépségkirálynő. Ennyi:))
2011. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15.30 as voltam
2011. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Semmi rossz nincs abban ha valakinek takarítónője van, nem is erről szólt a kérdés. Egyszerűen annyi van hogy kezembe akadt egy cikk nem bulvárlapban hanem azt hiszem a Vasárnapi Kelet Mo-ban. Pont anyósoméknál voltunk, aki azt találgatta, hogy vajon miért nem beszél még az én gyerekem. Szóval arra ment ki a játék, hogy nem foglalkozom vele eleget. Erre pont elolvastam ezt a cikket ezen ment fel a pumpa.

Nekem nincs takarítónőm, anyukámnak van és volt is mindig, mégis sokat foglalkozott velünk. Még egyszer KIEMELEM Nem erre vonatkozott a kérdés

2011. jan. 27. 08:56
 19/19 anonim ***** válasza:

Ja,szépségkirálynő?Nem hallottam erről.Csak azt hallom,hogy a médiában sokszor gúnyolták már,hogy mit tud felmutatni,ki Ő,honnan jött..stb.

Az alakját különben nem vitatom,csinos még most 2gyerek után is,szóval akkor szépségkirálynő.Na,ezt is megtudtam:)

2011. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!