Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy szoktatta rá a babáját...

Ki hogy szoktatta rá a babáját az egyedül alvásra?

Figyelt kérdés
Volt valaki aki a suttogó módszert használta?
2009. febr. 5. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok ismerősöm kipróbálta a suttogó modszereit,de tartósabban senkinek sem jött be.

Igazából szerintem az elejétől hozzá kell szoktatni a gyereket,h külön aludjon.Persze néha-néha volt,h mellettem aludt,amikor nagyon nyűgös volt,de nem sokszor.De ebben sem lehet kategórikusan mondani valamit,mert,van olyan baba ismerősöm,aki csak nappal igényli,h mellette legyen alváskor az anyja,éjjel nem.

2009. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk az elejétől saját ágyban aludt, csak akkor vettük magunk mellé ha félt vagy felsírt, de ha elaludt akkor visszatettük a saját ágyába. Ez egész jó módszer a mai napig :)
2009. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi most (elég későn) próbálkozunk, 7 hós a kisfiam. Leteszem az esti szopi után és simizem, megy neki a felhúzós dalolós izé :) aztán ha nyügi kiveszem, majd vissza. Van hogy enni kér megint, adok neki. Rendszerint ez már elnyomja őt nagyon :) a Suttogóról meg csak annyit, hogy az a könyv amerikai, s ezáltal tápszeres babákról ír/szól. Ha tápszeres a babód, akkor lehet beválik, de ha anyatejes, akkor az egész könyv kuka.. bocsi, ez totál magánvélemény, de szerintem az a könyv marhára nem jó! az ösztönödre hallgass és minden menni fog :) jó babázást!
2009. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem volt elég konkrét a kérdés. Külön alszik a kiságyában, csak egyedül nem alszik el. Sétálni kell vele. Már elmúlt 6 hónapos.

De köszönöm az eddigi válaszokat.

2009. febr. 5. 11:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

innen letöltheted az Aludj jól gyermekem című könyvet - szerintem nagyon hasznos

[link]

ez pedig Gina Ford: kiegyensúlyozott mamák, nyugodt babák kézikönyve (ez nem csak az alvással kapcsolatban tartalmaz hasznos tippeket)

2009. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolonak: ez egy nagyon klassz oldal!
2009. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 11:15-östől kérdezném, hogy lehet ezt elindítani. Letöltöttem, de nem indul....
2009. febr. 5. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha letöltöd át kell írni a kiterjesztést .rar-ra és a total commanderben kicsomagolni. jpg-ben van beszkennelve a könyv. Üdv, a 11.15-ös
2009. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Így már jó lesz, köszönöm!!!!!!
2009. febr. 5. 15:16
 10/10 A kérdező kommentje:
És nagyon jó ez az oldal. Tényleg köszi!!! :)))
2009. febr. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!