Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy 4ésfél hónapos babámmal almalevet szeretnék megkóstoltatni?

Figyelt kérdés
nem akarok még étkezést kiváltani, csak anyatejet kap, de szeretném látni hogyan reagálna más izekre. hülyeség? ne csináljam?
2010. dec. 11. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Ne csináld. Örülj, hogy csak anyatejes.


Meg nem írtad, milyen almalé. Lehet, meg se tudja emészteni az igazit. A cukros üdítőt meg végképp hanyagold.

2010. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem, ha anyatejet kap, akkor bőven ráérsz 6 hónaptól kóstoltatni.
2010. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Én 4hósan kezdtem tejpéppel h szokja a kanállal való evést aztán jött a sütőtök és a répa. Szerintem az alma túl intenzív íz neki elsőre. De ez csak az én véleményem, tudom h azt ajánlják, de gondolj bele h eddig csak a tejcsi ízével találkozott és rögtön alma.... Hát, nem tudom. Amúgy adhatsz neki nyugodtan, had szokja. Ismerek olyan gyerkőcöt, akinél túl későn kezdték meg a hozzátáplálást és most 2éves, alultáplált, mert alig akar valami megenni.... Ezért tartom hülyeségnek h 6hónapig csak tej....
2010. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Én babám is 4és fél hónapos. Tejem sok van, még adok is le.Az én babóm nem evett túl jól.

Amióta adok neki almát, megjött az étvágya is.

2010. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem kéne, egyszerűen felesleges. Úgy meg pláne semmi értelme, hogy a korai kóstoltatás egyetlen oka az lenne, hogy te kíváncsi vagy.
2010. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem megpróbálni érdemes. Nem kell szopit kiváltani, de ha vevő az új ízekre, gyorsabban fog hozzászokni ahhoz, ami másfél hónap múlva egyébként is kötelező lesz.
2010. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

persze természetes, általam készitett almalére gondoltam.

vagy sárgarépalé jobb lenne?

lehet hogy nem most rögtön fofom adni neki...csak érdeklődön hogy kezdhetném.

2010. dec. 11. 13:51
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nyugodtan. Minél később próbálkozol annál nehezebben fogadja el az új ízeket.
2010. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodtan!
2010. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Nyugodtan adjál neki, de tényleg csak kóstoltatva. Szoknia kell a kanalat, az új ízt, mindent. És abban igaza van az egyik előttem válaszolónak, hogy az alma nagyon intenzív íz.

Én is így csináltam. 4 hónaposan már nyalattam a kislányommal ezt-azt, hogy ne legyen gond később. Igaz, nekem már 2 hónaposan pótolni kellett tápszerrel sajnos.

2010. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!