Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pörköltet szeretném megkóstolt...

Pörköltet szeretném megkóstoltatni a 16 hónapos lányommal, hogyan készítsem el, hogy íze is legyen, de ne legyen túl fűszeres sem, milyen fűszereket hagyjak ki belőle?

Figyelt kérdés
Én vegetát, borsot, majorannát, piros aranyat, és pörkölt ízesítő krémet teszek bele. Ezekből melyek azok, amelyek inkább ne tegyek most az ételbe?
2011. jan. 26. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A Vegeta+Piros Arany+pörkölt ízesítő nem sok így együtt egy kicsit? Ezektől olyan mű íze lesz, mint a zacskós levesnek, nem? A Vegetában van ízfokozó nátrium-glutamát, ha jól tudom és azt egyáltalán nem ajánlják a gyerekeknek. Ha láttad a Túl a sövényen c. rajzfilmet, akkor tudod miért :) Olvasd el, hogy mik vannak benne.

Én is sok hagymával csinálom, fűszerként pirospaprikát, sót, pici borsot és őrölt köményt teszek hozzá. Ja és csak csirkemell filéből!

2011. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!