Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lehet, hogy technikai...

Nem lehet, hogy technikai okok vannak a pelenkázásnál?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom,hogy ez és ez a pelenka nem vált be.Mi szinte már mindet használtuk.Kaptunk is én meg vettem kiváncsiságból.Egynél sem tapasztaltam balesetet.Bár pampers mellett maradtam,mert szerintem ez lehet a legkényelmesebb.Senkit nem akarok megbántani,de jól használjátok.Tényleg nem kötözködésnek szánom.
2011. jan. 27. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sok márka tipus bevált amelyik nem túl kemény anyagú inkább az ár miatt válogattunk 3-4 féle között.
2011. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok múlik a baba testalkatán. Meg a pelenkán is azért... pl. a pampers sleep&play-nek merev a derékrésze, míg az active baby gumis tépőzáras. A babáknak (legalábbis az enyémnek igen, de gondolom az összes babának) ha teli a pocakjuk, eléggé kidudorodik, reggelre meg az alvás végére lelapul, ezért fontos a gumirozás a derékrésznél.

A kisfiam elég combos, és ezért kell neki a nagyobb méretű pampers, és nem azért folyott ki a kisebből, mert nem jól pelenkáztam, hanem mert túl sokat pisilt, ezért megvettük a nagyobbat - pedig kg alapján még jó lett volna a kisebb.

Liberó nekem túl vastag, bár az up&go pelus jó volt nyáron, mert praktikus.

Müller saját márkás és pampers premium care minősége sem rossz, de jobban visszaengedik a bőrhöz a pisit, ezért fogzás idején a megváltozott ph-jú pisi csúnyán kicsípte a kisfiam bőrét. Na ezek sem a pelenkázási technikán múlnak...

2011. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én éppen az ellenkezőjét mondanám annak,amit te.Az összes pelenkamárkát kipróbáltuk,most 15 hósak,és soha de soha nem találtam meg azt a márkát,amivel soha semmiféle baleset ne történt volna.Biztos,hogy ha más nem is,de a bodyja széle egészen biztosan kakás lesz egy nagyon picit.Szóval én már befejeztem a keresgélést,egyszerűen ilyenek a fiaink,apa is én is pelenkázok nap mint nap 2 babát,kizárt hogy technikai okai legyenek.Éppen annak az ellentéte áll fenn nálunk,mint ami nálatok,vagyis hogy nektek minden pelenka megfelel.Amúgy mekkora a babád?

Nekünk a megváltást már csak a szobatisztaság fogja hozni..

2011. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy technikai problémák állnának fent. Az én fiam most 16 hónapos.


A kórházban Liberót kaptunk, majd a Pamperst vettünk itthonra.

Aztán mikor már a 2-es méret jó volt és viszonylag sok fogyott, akkor a DM-est használtuk. Az is jó volt, bár keménynek tűnt, és árban nem sok különbséget láttam a Pampers és aközött, kuponnal meg pláne.

Kaptunk mintát a Liberotól, 2-es méretet, és mivel az én fiam elég nyurga, vékonyka, így a lábaszárán folyt végig a pisi, mikor felemeltem a gyereket.

Maradtunk a Pampers Active Babynél. Jó volt, de azért egy akciónál vettem Huggiest, hiszen annyira ajnározzák egyesek, hogy milyen jó. Hát én alig vártam, hogy elfogyjon. Nem a szélén engedte ki a pisit, hanem középen, és 3 óránál többet nem bírt.


Most visszatértünk a Liberóra, mert a Pampers alig hogy egy kis pisi éri, már a térdénél lóg... Ő meg szeret csupaszkodni esténként, hogy csak egy pelus van rajta...


Baleset egyébként az elején mindegyiknél volt, kifolyt a pisi mikor aludt, mert mint mondtam, nagyon vékonyka lábai voltak a fiamnak, úgyhogy a combjánál mindegyik kiengedte a pisit...

2011. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?Csak azért mert az első pár hónapban én is ugyanerre gondoltam.Soha nem volt balesetünk akármilyen pelust használtam.Na de most, olyan nincs amiből nem jött volna ki legalább a pisi,persze valamelyikből jobban valamelyikből csak nagyon ritkán.Szerintem nincs olyan ami tökéletes és semmi gond nincs vele!
2011. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én textilt használok és abból is többféle típust. Nekem sose volt egyikkel se igazán problémám. De ha még az elején vagytok akkor lehet változás. Fog majd nagyokat robbantani, és hát a papír azért nem egy nagy durranás.
2011. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!