Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit igyon napközben 7 hós babám?

Mit igyon napközben 7 hós babám?

Figyelt kérdés

3 hónapja hozzátáplálom, már csak reggel és este kap tápszert (és 23 órakor), tehát kb 550-600 ml tápit iszik. De napközben szinte semmit! Vizet, csipkebogyóteát kínálok neki gyakran, de egy nap összesen max 1, jóesetben 1,5 dl más folyadékot iszik. Elég lehet ennyi? Eszik sok gyümölcsöt, mondjuk abban is van folyadék, de mégis más.


Most adtam neki SZENTKIRÁLYI BARACKLEVET jó sok vízzel higítva - így megivott egyszerre 120 ml-t. De ezek meg cukrosak...


Ti hogy oldjátok meg ezt a problémát?


2011. jan. 27. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj más gyümölcsteákat és rendesen ízesítsd neki, jó ízű legyen. Vannak baby rostos italok is, azokat is szokták szeretni.Gyakran kínáld.
2011. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem iszik keveset a picikéd!

Én VIZet adok neki az étkezések után(kivéve reggel és este,mivel tejet iszik).Ő fél decit szokott meginni...

Magadnak is jót teszel,ha nem szoktatod hozzá az édes és cukros itókákhoz!

9 hónapos babóca anyukája

2011. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!